שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

לבחור חכם- יונדאי i30


אמנון
 
 

ניתן לומר שכבר בניסיון הראשון של חברת יונדאי ליצור משפחתית מובילה היא עשתה עבודה מדהימה. יונדאי i30מהווה את הרכב המשפחתי הראשון של החברה. הרכב עצמו פותח בגרמניה, מיוצר בצ'כיה ואילו קהל המעריצים שלו נמצא בכל רחבי אירופה וכמובן שגם בארץ. בשנת 2011 חברת יונדאי הוציאה דגם חדש. דגם שאומנם כלל את אותם נתוני גודל, אך יחד עם זאת השכיל להציעריווח הרבה יותר גדול מבעבר, הן עבור הנהג והן עבור הנוסעים מאחור. כמו כן ראוי לציון שגם תא המטען התחיל לגדול, כך שללא ספק מדובר על שיפור חשוב. מכאן שגם אם עד לפני השיפור דגם זה זכה לעדת מעריצים גדולה בכל רחבי אירופה ובארץ בפרט, הרי שכעת מדובר על חיזוק הפופולאריות. מכאן שראוי לשקול אופציה זו ולו כיוון שצרכנים מרוצים לא משקרים וכיוון שניתן לצפות שגם עוד כמה שנים מעתה הביקוש ימשיך להתקיים כך שלא תהיה בעיה למכור הלאה את הרכב.

פופולאריות

הפופולאריות הרבה לא מתבטאת רק במספר המכירות, אלא גם בעובדה שרכב זה הצליח לזכות לאורך השנים בלא מעט פרסים. סקירה מהירה מעלה שבשנת 2008 יונדאי i30 הוכתרה בבריטניה וספרד כמכונית השנה וכעבור שנתיים בשנת 2010 היה זה המגזין היוקרתי Auto Expressשהכריז על i30כרכב מוביל.

גרסאות

יש כמה סוגי מנוע ורמות גימור, עם זאת אחת הגרסאות היותר מועדפות היא דווקא גרסת הסטיישן ולו בשל נתוני הגודל המעט יותר משופרים, (5 ס"מ בממד האורך לצד תא מטען יותר גדול). כמו כן אם מתחבטים איזו גרסה לרכוש, הרי שאם ניתן, מומלץ לשקול את הגרסה שכוללת מעט יותר תוספות, וזאת כיוון שההפרש במחיר כלל לא מהותי וככול שיש יותר תוספות אבזור, כך יהיה יותר קל למכור את הדגם בעתיד.

איכויות

מבחינת עיצוב מדובר על עיצוב מרענן צעיר ודינאמי שמכיל לא מעט איכויות וחומריות מובילה הן מחוץ לרכב והן בתוכו. על כן מספיקה רק הצצה חיצונית ופנימית על מנת להסיק שאכן מדובר על רכב יוקרתי, וזאת למרות שהמחיר כלל אינו יקר. כמו כן לאחר שבוחנים מבחוץ, נותר רק להיכנס פנימה ולהניע. לאחר נסיעה קצרה למדים  שמדובר על רכב שמניע היטב, מרגיש זריז, יציב ובטוח. הביצועים מחוץ ובתוך העיר סבירים פלוס, מכאן שגם אם לא מדובר על רכב עבור חובב הגה, עדיין מדובר על רכב בטיחותי, פרקטי ונוח עבור משפחה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה