שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

להכיר את רמת הבטיחות של מרצדס ספרינטר


אבי ביטון
 
 

לא נטעה כלל אם נגיד שרבים מהנהגים בארץ הופכים להיות תובעניים יותר ויותר לגבי רמת הבטיחות של הרכב שלהם. כך כשהם מחפשים רכב מסחרי חדש הם מתייחסים בצורה רצינית לנתוני הבטיחות השונים שמוצגים במפרט הטכני של כל דגם. בין שלל הדגמים שמציעה היום חברת מרצדס אנו רואים כיצד מוניות מרצדס ספרינטר נבחנות גם הן בכל הקשור לרמת הבטיחות.

 

כך רואים אלו המתעניינים ברכישת מונית גדולה חדשה של חברה מוכרת כיצד מדובר על דגמים שמציעים רמת בטיחות מרשימה. זאת בין אם מדובר על בטיחות אקטיבית ובין אם על פאסיבית. נראה כי דגמי מרצדס ספרינטר מסחריות מצליחים ליצור רמת בטיחות שאין לה תחרות בשוק העולמי, והדבר משכנע בקלות יתרה את אלו שרוצים להיות בטוחים ברכב בו הם נוסעים.

 

לנסות ולהגן על נהגים ונוסעים

כשיצרנית רכב מנסה לעשות לא מעט דברים על מנת להגן על הנהג ועל נוסעיו, הרי שרואים את התוצאות בשטח. משאיות מרצדס ספרינטר ודגמי ספרינטר האחרים מצליחים לעורר הערכה רבה בכל הקשור לניסיונות של היצרנית הגרמנית ליצור מעטפת כמה שיותר בטוחה הן עבור הנהג והן עבור נוסעיו. חבילת בטיחות יעילה היא אם כן חלק בלתי נפרד מהצטיידות במסחרית חדשה בימינו.

 

כשמדובר על דגמי מרצדס ספרינטר מסחריות ניתן לזהות את היתרונות של כרית אוויר לנהג, את בקרת היציבות ESP, את מערכת בקרת המשיכה ASR, את המערכת לחלוקה של כוחות הבלימה EBD, ואת בלמי הדיסק הן מלפנים והן מאחור. כך קל להבין עד כמה נסיעה ברכבים אלו היא בטוחה יותר מאשר ברכבים אחרים שמתחרים איתם ומיוצרים על ידי חברות אחרות בעולם.

 

אלמנט חשוב שרבים מתייחסים אליו בכובד ראש

פרסומים מסחריים שונים מציגים לעתים מבחני ריסוק ובטיחות שנערכו במכון מסוים. זאת כדי להבטיח למתעניינים בדגם מסוים רמת בטיחות שעליה יוכלו לסמוך כמה שיותר. אם קיימים פרסומים רבים כל כך בנוגע לבטיחות, הרי שכנראה שזו תוצאה של התעניינות רבה מצדם של מחפשי רכבים במדינות מודרניות. לכן גם משאיות מרצדס ספרינטר מיוצרות בקפדנות כדי שניתן יהיה להציג זאת לקהל היעד.

 

כך אלו שמתעניינים ברכישה של מוניות מרצדס ספרינטר ורוצים להבין במדויק עד כמה הם בטוחים במהלך כל נהיגה ועד כמה נוסעיהם מוגנים בכל נסיעה, יכולים לבחון לעומק את המפרט הטכני של דגמים אלו ולזהות את רמת הבטיחות שמוצעת להם. כך הם יכולים לעלות על הכביש בצורה רגועה יותר ולבצע כל נסיעה עם הרבה פחות חששות או דאגות.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה