שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

ללמוד בכיף לבחינת התיאורה


לילך

טובה שטייג - מנהלת אתר ללימוד תיאוריה - "לילך תיאוריה" ומנכ"לית לילך הוצאה לאור המוציאה ערכה ללימוד תיאוריה - הערכה הטובה ביותר הנמכרת בחנויות וברשתות הספרים.

 
 

טיפ 1: כמה? 

רכשתם מנוי לחודש באתר לילך תיאוריה? מעולה!

כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו הוא לפנות ביומן שעה אחת בכל יום, ואותה תשקיעו בלימוד החומר ובתרגול מבחנים. חשוב מאוד שתקפידו על כך - בכל יום! ככל שתקראו יותר ותתרגלו יותר - כך תהיו מוכנים יותר לבחינה.

טיפ 2: מתי?

חשוב שתחליטו מראש מתי אתם רוצים לגשת לבחינת התיאוריה. כך תוכלו לתכנן מראש את הזמן ללימוד ותהיו מוכנים לכך שלא משנה מה - אתם חייבים להיות מוכנים לתאריך שקבעתם לעצמכם. טיפ זה מומלץ במיוחד לאלו מביניכם שזקוקים למסגרת מסודרת כדי ללמוד באופן מסודר ושיטתי.

טיפ 3: מה?

באתר לילך תיאוריה תוכלו ללמוד לפי נושאים ולהיבחן על כל נושא בנפרד. כך תוכלו להיות בטוחים שעברתם על הנושאים שצריך לדעת. עוד יתרון מיוחד שיש רק באתר של לילך תיאוריה הוא שיטת הרמזים. אם נתקלתם בשאלה שאינכם יודעים את התשובה עליה, תוכלו ללחוץ על קבלת רמז ומיד תועברו לחומר הלימוד הרלוונטי. אם עדיין לא מצאתם את התשובה - תקבלו רמז מדויק יותר.

טיפ 4: איך?

אחרי שסיימתם ללמוד כל נושא בנפרד, גשו למבחנים הכלליים - גם בהם תוכלו לקבל רמזים אם שכחתם את התשובה. 

כשאתם ממש מרגישים מוכנים, גשו למבחנים בזמן אמת - שם תהיו מוגבלים בזמן ואין אפשרות לקבל רמזים - זוהי ממש הדמיה של בחינת תיאוריה אמתית!

לתשומת לבכם, כל השאלות באתר לילך תיאוריה לקוחות ממאגר השאלות של משרד התחבורה, שממנו בונים את הבחינות האמתיות. כך שיש סיכוי גדול מאוד שבבחינה האמיתית תיתקלו בשאלות שתרגלתם באתר. לכן, ככל שתתרגלו יותר - כך תגדילו את הסיכוי שלכם להתליח בבחינה.

בסוף כל מבחן תאוריה תקבלו טבלה של כל השגיאות שעשיתם בה תמצאו את התשובות הנכונות וכן את הנושאים שעליכם לחזור עליהם כדי לענות על השאלה נכונה. 

שיהיה בהצלחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה