שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

למה דווקא טויוטה - דעה


דוד ב.

דוד ב.

 
 

דגמי טויוטה זוכים לביקוש רב בכל רכבי העולם. יש הטוענים כי רכבי החברה הם למעשה הרכבים הפופולריים ביותר. את הביקוש הרב אפשר להסביר ללא קושי באמצעות היתרונות הרבים שמביאים אתם רכבים אלו. היתרונות באים לידי ביטוי בצריכת דלק נמוכה, מערכות בטיחות משוכללות ושירותים מקיפים ברמה גבוה.

בתקופה בה שוק הרכב סובל מעליות וירידות כדאי לבחור ברכבים יציבים, אמינים ומבוקשים. כל לקוח שיבקש למכור בעתיד את רכב הטויוטה שבידו יוכל לעשות זאת בתקופה קצרה וללא איבוד רב מערך הרכב.

צריכת דלק נמוכה

בתקופה בה מחירי הדלק בישראל מרקיעים שחקים ישנה חשיבות רבה לכמות הדלק שצורך הרכב. רכבים גדולים שצורכים כמות גדולה של דלק בכל נסיעה גוררים הוצאות כספיות גבוהות. ההבדל בין רכב ששורף ליטר דלק כל 8-9 קילומטר לרכב שמצליח לעבור מעל 15 קילומטירים לליטר משמעותי ביותר. חשיבה נכונה לטווח הארוך תומכת בבחירת רכבים חסכוניים יותר. בין רכבי החברה החסכוניים תמצאו גם כאלו המציעים מנועים חדישים, היברידיים שמשלבים בנזין וחשמל ומצליחים לצמצם את צריכת הדלק בצורה משמעותית.

מערכות הבטיחות ברכב

המשפחתיות של טויוטה זוכות לציונים גבוהים במבחני הבטיחות והריסוק הן בארצות הברית והן באירופה. הן מצליחות לעמוד בהצלחה בסטנדרטים הגבוהים שמציבות הרשויות. מבנה השלדה המיוחד שברכבים מצליח לפזר את עצמת הפגיעה ולהסיט אותה מתא הנוסעים אל תא המטען ואזור המנוע. בתאונות בהן מעורבים הרכבים אפשר לראות כי ברוב המקרים נשאר תא הנוסעים שלם ובכך מפחית את סיכון הפגיעה בנהג ויושבי הרכב.

פרט לשלדה החזקה מציעים הרכבים גם מערכת כריות אוויר היקפית. כריות האוויר נפתחות אל מול כל המושבים, ומספקות הגנה לכל הנוסעים ברכב. רכבים שמציעים כריות אוויר רק למושב הנהג לא מספקים הגנה נאותה לשאר הנוסעים ברכב ואלו כבר כמעט ולא נמצאים על הכבישים. להשלמת מערכת הבטיחות של הרכב משלבת החברה בכל רכב גם מערכות אוטומטיות מיוחדות ששולטות על הבלמים. המערכת מגיבה בתוך שבריר שניה ומונעת תאונות.

הטבות נוספות ללקוח

סוכנויות טויוטה בישראל מציעות ללקוחות תכניות תשלומים נוחות, מבצעי טרייד אין והנחות לרכישת אביזרים נלווים לרכב. כל לקוח נהנה מתעודת אחריות, במסגרת האחריות אפשר לקבל שירותי תיקונים וטיפולים במוסכים המורשים. גם לאחר תום תקופת האחריות אפשר יהיה להמשיך לטפל ברכב במוסכי החברה וליהנות מחלקי חילוף מקוריים, שירות טוב ופריסת תשלומים נוחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה