שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

למה חשוב שיהיו מתקני חניה לאופניים


רותםשמואלי

רותם שמואלי

 
 

אם היינו חוזרים 100 שנה אחורה סביר להניח שלא היינו רואים יותר מדי מכוניות אלא אופניים שממלאים את הדרכים. אנשים היו רוכבים על האופניים שלהם באין מפריע לכל מיני מקומות עד שהגיעו המכוניות והשתלטו על העולם, אנשים הפסיקו לרכב על אופניים לעבודה או לטיולים ובמקום זה היו נוסעים במכוניות המזהמות. המכוניות כל כך השתלטו שלכבודם נסללו כבישים, הם גם תפסו מקום רב וחניות רבות פוזרו בכל רחבי העולם כדי שלמקומות יהיה מקום לשבת ולנוח, אבל מה עם זוגות האופניים שנשכחו? להם לא מגיע מתקני חניה? בטח שכן! במיוחד בשנים האחרונות בהם האופניים 'חזרו לאופנה' עלה גם הביקוש למתקני חניה לאופניים שישמשו כחניה לאנשים שלא רוצים לנסוע ברכב ממקום למקום.

לרכיבה על אופניים יש יתרונות רבים וביניהם החיסכון בכסף, להחזיק רכב עולה לא מעט כסף, מדובר על אלפי שקלים בשנה על תחזוקה, טיפולים ודלק בעוד שאופניים זקוקים רק לכוח ברגליים כדי לזוז. בנוסף, אופניים לא מזהמים את הסביבה כמו רכבים שפולטים כמויות רבות של גזים רעילים מדי יום. יתרון נוסף הוא הפקקים – כשאנשים נוסעים בערים הגדולות, במקרה שלנו מדובר בערי המרכז, תל אביב, רמת גן וכו' יש לא מעט פקקים שיכולים לגרום לאנשים להתעכב ונסיעה על אופניים חוסכת את כל זה. אלו שיגידו בלי להקדיש לכך יותר מדי מחשבה שמי שלא רוצה לנסוע ברכב יסע בתחבורה ציבורית יגלו שהם לא פותרים בכך כלום, בניגוד לרכיבה על אופניים, גם בתחבורה ציבורית יש פקקים, גם תחבורה ציבורית מזהמת וגם תחבורה ציבורית עולה לא מעט כסף.

אחרי שהסכמנו שאופניים הם הדרך הטובה ביותר, אתם בטח מבינים עד כמה חשוב שיהיו מתקני חניה לאופניים. אם אתם רוכבי אופניים אתם בטח מרוצים ממתקני חניה כאלו שנמצאים בכל מיני מוסדות, עסקים ופארקים ואם אתם בעלי עסקים הגיע הזמן שגם אתם תתעוררו ותבינו שמתקני חניה לאופניים הם כבר לא מותרות אלא מצרך חשוב מאוד של כל רוכבי האופניים שחלקם בטח לקוחות שלכם. ואיזה בעל עסק לא ירצה לדאוג ללקוחות שלו?


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה