שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מדריך יונדאי I 30


אמנון
 
 

 

כל מי שרוצה לקנות מכונית יונדאי I 30  צריך לבצע שורת בדיקות מקיפות לפני הקניה. לא בגלל שהרכב אינו טוב. אלא ההיפך. כדי לראות ולבדוק במו עיניו שכל הפרסומים על אמינות הרכב ואיכותו וכדאיות הרכישה שלו נכונים ומדויקים. יונדאי I 30  מבית יונדאי היא מכונית מבוקשת ובין הנמכרות ביותר בקטגוריה שלה בתקופה האחרונה. יבואן יונדאי מעמיד רשת של מוסכים מורשים בכל רחבי הארץ לצורך מתן שירות טוב ומוביל בתחומו. הבדיקה לקניית הרכב כוללת מספר פרמטרים מרכזיים. היא מחייבת הגעה לסוכנות הרכב. קבלת הסברים מסוכן הרכב. ראיית הרכב וישיבה בו. נסיעת מבחן ובדיקה של תנאי הרכישה של הרכב על כל היבטיה . בדיקה מקיפה כזאת היא חיונית ותיתן ביטחון לרוכש לגבי טיב הקניה.

 

בדיקת הרכב בסוכנות הרכב

 

כאמור צריך לגשת לסוכנות הרכב ולראות אותו מקרוב. מכונית יונדאי I 30  נראית טוב מכל זווית ראיה. היא מעוצבת יפה והיא יכולה להגיע בשלל צבעים מרשימים. צריך להיכנס לתוכה, לחוש את מושב הנהג  לבדוק את ההגה על כל כוונוניו. לבדוק את מרחב הראיה של הנהג. לבדוק את כל הכפתורים והאבזור הנוסף. כולל מערכות בטיחות שונות .לחגור את חגורות הבטיחות. לפתוח את תא הכפפות. לבדוק את תאי האחסון הקדמיים לחפצים ולכוסות ופחיות משקה. צריך לשבת בתא הנוסעים מאחור ולבדוק את מרווח הישיבה כולל רגליים. צריך לראות את תא המטען,. את הנפח שלו . את הקבלת ונוחיות ההטענה. צריך לבדוק את מידת ההתחברות לרכב ואת הנוחיות המעולה שהוא מציע.

 

עריכת נסיעת מבחן

 

צריך להזמין ולבצע נסיעת מבחן. בנסיעת מבחן יכול הנהג להרגיש את המכונית בצורה הטובה ביותר כאשר הוא אוחז בהגה..הוא צריך להרגיש את חווית הנהיגה.הוא צריך לנסוע בעליות כדי לראות את יכולת הסחיבה של המכונית. לשמוע את המנוע ולבדוק את מידת הרעש שחודר לתוך תא הנוסעים, אם בכלל. צריך לבדוק את הרדיו והרמקולים. צריך לבדוק את הנוחיות בכניסה ויציאה מהרכב. האם נוח לו לנהוג מבחינת הישיבה על הכסא. לאחר נסיעת המבחן צריך לבדוק עם סוכן המכירות עוד נתונים טכניים של הרכב. כמו צריכת דלק פרטים על מכללי הרכב שירות ועוד.  בדיקות נוספות הינן בדיקות של עלויות ביטוח למיניהן של מכונית יונדאיI 30. מחירי הביטוח נקבעים לפי מספר פרמטרים וכדאי לבדוק נתונים אלו אצל סוכן הביטוח.  

 

בדיקת עלויות ומימון

 

ראשית צריך לבדוק עלויות הביטוח אצל סוכן הביטוח. בנוסף סוכן המכירות ישמח לתת נתונים על אפשרויות הרכישה של הרכב. בדיקה ראשונה היא עלות הרכב עצמו ביחס למכוניות משפחתיות אחרות שבאותה קטגוריה. הקונה יוכח לדעת כי מחיר יונדאי I 30  הוא מחיר הוגן זול וטוב. אם יש לו מכונית ישנה הוא יכול לבדוק אם יש אפשרות להחליפה בחדשה ולהוסיף כסף. האם יש מסלולי רכישה ומסלולי מימון שונים. מהם מבצעי ההוזלה וההנחה שהיבואן מציע. האם יש אפשרות לטרייד אין בעתיד כאשר ירצה להחליף את הרכב ברכב חדש. לאחר בדיקת כל הנתונים האלו צריך הקונה להחליט באיזה מסלול רכישה ללכת. בכל מקרה מובטח לו לקונה שהוא רוכש רכב מעולה מבית יונדאי בתנאים טובים. בכך יש לו ביטחון שהקניה שביצע תיתן תמורה מרבית לכספו.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה