שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מה שאתה צריך זה אופניים חשמליות


אבי ביטון
 
 

 

כשאתה מחליט שאתה לא רוצה יותר להגיע לעבודה שלך בכל בוקר אחרי עשרים דקות של פקקים, אתה בטח רוצה לדעת איזה עוד אפשרויות יש. הרבה פעמים קורה שאנחנו עובדים במרחק שאולי היינו יכולים לגמוע אותו ברגל, אך בבוקר זה לא מתאים, ומעבר לכך, אנחנו לא רוצים להגיע מזיעים ועייפים לעבודה. אם גם אתה מחפש את הדרך שבעזרתה תוכל להגיע לעבודה שלך בקלות ובלי מאמץ, אך מבלי לעמוד בפקקים, כדאי שתיקנה לעצמך זוג אופניים חשמליות. האופניים החשמליות הן הפתרון המושלם, כי הן כן יכולות להגיע למהירות של בערך 25 קמ"ש, ואתה לא צריך להתאמץ פיזית כדי להניע אותן, ומצד שני, אתה יכול לדלת איתן על כל הפקקים.

עוד דברים חיוביים

אופניים חשמליות לא נהנות רק מהנושא של חוסר בפקקים, כי האופניים החשמליות גם יגרמו לכך שלא תצטרך בכלל לחפש חניה. כמה פעמים יצא לך להגיע לכל מיני מקומות ולבזבז עוד זמן יקר על חיפוש החניה? וכמה פעמים שכחתי לשלם על החניה ובסופו של דבר שילמת דו"ח שהיה הרבה יותר יקר? כל הבעיות האלה נעלמות עם האופניים החשמליות, כי אתה יכול לקשור אותן איפה שאתה רוצה, ומעבר לכך, יש גם אופניים חשמליות שאפשר לקפל מאוד בקלות, ואז אפשר להכניס אותן לבניין שבו אתה נמצא.

החיסכון הכלכלי

בנוסף לכל היתרונות שכבר צוינו, אתה תראה שאם תעבור לאופניים חשמליות אתה גם תחסוך הרבה מאוד שקלים בכל חודש. כולנו מוציאים המון כסף על דלק, בין אם זה על נסיעות לעבודה שנמצאת ליד הבית ובין אם זה על נסיעות לקולנוע. אם תעבור לאופניים החשמליות, אתה תראה שתצליח להוזיל מאוד את הוצאות הדלק שלך, כי האופניים החשמליות כלל לא זקוקות לדלק. מובן שמעבר לחיסכון כלכלי יש כאן גם הגנה על כדור הארץ, דבר שהוא לא פחות חשוב. לסיכום, אתה יכול להתרשם בעצמך מכך שלאופניים החשמליות יש רק יתרונות, ולכן כדאי שתעבור גם אתה להשתמש בהן. אם תרצה תוכל לפדל בהן כמו באופניים רגילות, כך שזה פשוט נפלא. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה