שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מוניות מירושלים לנתב


רועי ילון

Magniv

 
 

מוניות מירושלים לנתב"ג

 

הכביש בין נתב"ג לירושלים קצר, יחסית, אבל די עמוס במשך כל שעות היום, והעומס בולט במיוחד בשעות הלחץ. בירושלים ממוקמים משרדי הממשלה, מוסדות ציבור רבים, מוסדות לימוד, חברות ועסקים, ותיירים ומבקרים רבים שמגיעים לישראל עושים את הדרך אל הבירה באמצעי תעבורה שונים. אחת הדרכים הטובות והנוחות לנסיעה משדה התעופה ולירושלים וחזרה היא באמצעות מוניות מיוחדות. שירות של מוניות מירושלים לנתב"ג ניתן על ידי תחנת מוניות מסודרת ובעלת מוניטין במשך כל שעות היממה.

 

נסיעה נעימה ונוחה

 

נסיעה במונית מיוחדת נחשבת לנוחה ונעימה במיוחד. הנוסע לא צריך להיטלטל בתחבורה ציבורית, והוא אינו חייב לנהוג ברכבו הפרטי. במקרים של ביקורי אורחים תיירים ועוד, נסיעה במונית היא מחויבת לכל מי שמעריך שירות אדיב שכזה ויכול לשלם עבורו. המונית תגיע ישירות לכתובת האיסוף, והנהג יעזור לאורח בהכנסת הכבודה לתא המטען המרווח. הנסיעה היא במונית נקייה, מרווחת וממוזגת, והנוסע יכול לקרוא עיתון, ספר ועוד או לעסוק בכל פעילות שמעניינת אותו. הוא גם יכול ליהנות מהנוף הנפלא של הרי ירושלים הנשקף מבעד לחלון המונית.

 

שירות אדיב ויעיל

 

תחנת המוניות המסודרת פועלת על פי דפוסים קבועים, וכל המערכת נועדה לתת שירות יעיל ואדיב ללקוח. הזמנת השירות נעשית טלפונית, או באמצעות אפליקציה מתאימה ועוד. המונית תגיע בדיוק בשעה היעודה לאסוף את הנוסעים. יש אפשרות לקבוע מועד לנסיעה חזרה משדה התעופה, והשעה תיקבע בהתאם לשעת נחיתת טיסת הלקוח. הנוסע יגיע היישר לאולם היוצאים של שדה התעופה, כשהוא רענן ונינוח. ומשם הוא יתחיל את הטיול .

 

שירות במשך כל היממה

 

כאמור, ניתן להזמין מוניות מירושלים לנתב"ג כל העת. ומעבר לכך, תחנת המוניות מבצעת נסיעות רבות ליעדים שונים בכל הארץ. נסיעות מיוחדות אלו נעשות עבור לקוחות פרטיים, אבל גם עבור מפעלים וחברות שמעסיקות עובדים רבים. העובדים יגיעו באמצעות המוניות לעבודתם, ויוחזרו אל ביתם בצורה מסודרת על פי רשימת כתובות קיימת. בכל מונית יש מערכת ג'י פי אס שמובילה את הנהג לכתובת ללא קושי. חברות רבות נעזרות בשירותי המוניות לצורך הסעת אורחים, מנכלים, לקוחות ועוד אנשים מכובדים.

 

.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה