שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מוניות מרצדס


אמנון
 
 

ענף המוניות הוא ענף מסחרי כמו כל ענף כלכלי אחר במשק, וגם בענף המוניות קיימת תחרות בין השחקנים השונים והרבים בשוק. תחרות זו יכולה לבוא לידי ביטוי בשתי צורות מרכזיות: אדם הממתין למונית ויעדיף לעלות על מונית שנראית חדשה, נוחה ומרווחת על פני מונית סטנדרטית וקטנה, וכן אדם שיבחר מונית נוחה כמונית איתה הוא רוצה לעבוד באופן קבוע. בשני המקרים, נהג המונית רוצה להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר, ואת סביבת הנסיעה הנוחה ביותר, וזה בדיוק מה שמציעות לכם מוניות מרצדס, בין שמדובר על מוניות מרצדס פרטיות, ובין שמדובר על מוניות מרצדס מסחריות.

מותג יוקרה בינלאומי למקסימום נוחות והנאה בנסיעה

מרצדס הוא מותג יוקרה בינלאומי הידוע במספר מאפיינים בולטים כמו בטיחות, נוחות, פינוק, מרחב פנימי גדול, עיצוב עדכני ומודרני, רמת אבזור וגימור מן הגבוהות בעולם וכמובן ביצועי מנוע יוצאי דופן. אלו הם בדיוק האלמנטים שהופכים מונית אחת לאטרקטיבית יותר מאשר מונית אחרת, ובהיבט זה חשוב להבין את הדבר הפשוט, שכאשר אנו קונים כלי רכב אנו קונים אותו בהתאם ליכולת הכלכלית שלנו, אך כאשר אנו מזמינים מונית אנחנו רוצים את הטוב ביותר ואת הנוח ביותר תמורת כספנו.

תחרות הן בתחום הפרייבט והן בתחום השירות

בעבר היו הדברים נכונים בעיקר סביב מוניות פרייבט, אך לאורך השנים הלכו ותפסו מוניות השירות יותר ויותר נפח בשוק ההיסעים וגם בשוק זה נוצר העדפות שונות של הלקוחות, המעדיפים לבחור את המוניות המסחריות הנוחות ביותר והמרווחות ביותר. מוניות מרצדס מגיעות בשורה של דגמים המציעים הן ללקוח והן לנהג את כל התנאים הנדרשים לנסיעה נוחה ומרווחת ובכלל זה סדרת B Class, סדרת C Classוסדרת E Classבקטגוריות מוניות מרצדס פרטיות, וכן שני הדגמים המובילים של מוניות מרצדס מסחריות, מרצדס ספרינטר ומרצדס ויאנו.

בחירת הדגם המתאים לכם ביותר

את המוניות השונות אתם רוצים לבחון בגוף ראשון, להגיע לכל אחת מסוכנויות מרצדס ברחבי הארץ ולהרגיש את הרכב מבפנים, מבחוץ ואף לערוך נסיעת מבחן. בניגוד לאדם פרטי הרוכש רכב, כנהגי מוניות אתם צפויים לעבוד על המונית שלכם לאורך שעות ארוכות של היום, בכל יום, ועל כן ישנה חשיבות מכרעת לכך שתבצעו בחירה חכמה של הרכב והדגם הספציפי הרצוי לכם. אנשי המקצוע בסוכנויות מרצדס יוכלו לספק לכם את כל הפרטים הטכניים אודות כל דגם, ולסייע לכם לקבל החלטה בהתאם למאפייני פעילות ההסעות שאתם צפויים לספק. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה