שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מוסך יונדאי בחיפה


אמנון
 
 

אין כמו מוסך יונדאי בחיפה על מנת לספק את הטוב ביותר ללקוח שלכם. אנשי ביטוח רכב יקרים: ביצוע תיקונים מטעם מוסך יונדאי בחיפה משביח את הרכב, ומהווה את הסיכוי הראשון במעלה שהרכב יחזור להיות כפי שהיה גם כאשר התקלה חמורה במיוחד. איננו אומרים שכל תקלה חמורה ניתנת לפתרון. ישנן תקלות אשר עלותן כה גבוהה שלא כדאי אפילו לתקן אבל ברוב המקרים זה לא כך, וישנן תקלות אשר נדמות כחמורות אך למעשה התיקון שלהן אינו מקיף כמו שחושבים, אך חשוב לבחור במוסך שבקיא ברכבי היצרן כמו זה של יונדאי בחיפה על מנת שבאמת התיקונים הללו יתבצעו כנדרש.

תיקון מערכת מיזוג אוויר

במוסך יבדקו את רכיבי המזגן, יחליפו תריסים וחלקי פנים ויתקנו את מערכת בקרת האקלים. כל סוגי התיקונים הללו יתבצעו במיומנות רבה על ידי מיטב אנשי התיקונים אשר צברו שם ומומחיות ברכבי היצרן. הדבר נובע ישירות מהמצוינות שמקנה סדנת הרכב של יונדאי בחיפה: מצוינות שהיא פועל יוצא של יונדאי העולמית, ובהתאם למדיניות שלה.

 תיקון תקלות מנוע

מנוע שהתחמם מהר, או שהמים ברדיאטור שלו כבר זקוקים לחילוף מיידי יטופל במוסך, ויתבצעו כל העבודות על מנת להשיבו לתקינות. במידת הצורך תתבצע החלפה למנוע. רוב תקלות המנוע אינן משביתות אותו ומצריכות את החלפתו, אולם גם אם זה יקרה, זה יהיה בדיוק המנוע מהדגם שהיה ללקוח שלכם: רק במוסך כמו מוסך יונדאי בחיפה ניתן לצרוך את המנוע המקורי בהתאם להגדרות היצרן.

אורות ופנסים

יתבצעו תיקונים לפנסי הערפל, הפנסים האחוריים והקדמיים ברכב. יתבצעו תיקונים של כל סוגי הפנסים כולל תאורת הפנים. התיקונים הללו ימשיכו עד אשר עצמת האור המקורית תחזור להיות חלק בלתי נפרד מהנעשה ברכב שלכם. במוסך יונדאי בחיפה יש לעובדים את הכלים להתמודד עם בעיית אור עמום, חלש או אבדן תאורה, ולתקן זאת מן המסד ועד הטפחות – כלומר עד לפתרון מלא של התקלה.

מצבר

תקלות מצבר ותקלות תאורה קשורות זו בזו. רוב תקלות האור העמום נגרמות בשל חוסר במצבר. אנו נבדוק את מצבר המנוע שלכם ונתקן אותו. נדאג למלא אותו במים ובמקרה הצורך לשים ברכב שלכם קופסאות מצבר חדשות במקום אלו הקיימות במידה והאחרונות ניזוקו קשות.

פחחות ויישור

תקלות של פח עקום יתוקנו באופן מיידי תוך שימוש במנופי סדנת רכב אשר ירימו את הרכב ויסייעו ביישור הפח את הטמעת פח חדש סביב הרכב. בטרם יתבצעו שינויים בפחחות הרכב ייבחן תחת עיניהם הפקוחה של כל העובדים בסדנא, ויוחלט בהתאם למצב הפח מה לעשות איתו. עבודות הפחחות מתבצעות על פי הגדרות היצרן לאשורן, וזה היתרון בעבודה עם מוסך כמו יונדאי בחיפה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה