שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מוסך יונדאי בפתח תקווה של כלמוביל ברחוב גיסין


אמנון
 
 

מכוניות רבות עם סמלי יונדאי נוסעות בכבישי הארץ. והדבר נובע מכמות המכירות הרבה שלהן. כל מי שמעיין בטבלת מכירות הרכבים רואה שכלמוביל, יבואנית יונדאי, מצליחה לככב במקומות הראשונים בטבלה. הסיבות לכל ברורות. כלמוביל, בשיתוף יונדאי העולמית הצליחו למתג את רכבי יונדאי בזכות תכונותיהם. הם יפים, אמינים ואיכותיים. מחירם נוח והם מתאימים מאוד לצרכיו ולכיסו של הנהג הישראלי. אלו הן מכוניות שנוסעות "ולא רואות מוסך" .

 

שירות מקיף

 

כאשר בעליהם מגיעים למוסך הם מקבלים שירות אישי, ומקצועי שמוסיף לאטרקטיביות. כל הפאזל המושלם הזה נותן לנהג הישראלי את רצון והחשק להישאר נאמן למותג והוא יבצע רכישה חוזרת. השירות של החברה מתחיל באולמות התצוגה, עם שפע דגמים ואנשי מכירות מקצועיים. וממשיך במוסכי השירות. החברה פרסה רשת של מוסכים בכל מקום בארץ וכל בעל יונדאי ימצא אחד שקרוב אליו. לחברה יש מוסכי דגל שבבעלותה, ואחד מהם הוא מוסך יונדאי בפתח תקווה.

  מחלקות טיפול שונות

 

מוסך זה ממוקם ברחוב גיסין ומשרת את תושבי גוש דן והמרכז. בעלי יונדאי רבים מעדיפים להגיע אליו בזכות תודעת השירות המפותחת של עובדיו ומנהליו. יש במוסך פקידי קבלה, יועצי שירות, מכונאים, חשמלאים, פחחים ועוד בעלי מקצוע מובילים. התשתית של המוסך כוללת גם מחלקות מכונאות, חשמל ודיאגנוסטיקה ופחחות. כך, שכל רכב יכול לקבל שירות מקיף על פי הצורך. תיקונים מורכבים ייעשו בכל המחלקות תוך כדי תיאום מרבי ביניהם.

 

טיפול לאחר תאונות

 

תיקון לאחר תאונות הוא סוג של תיקון מקיף, למוסך יש הסדרים עם מבחר חברות ביטוח. ויכול לתת מענה לאחר תאונות. הוא יכול לספק שירותי חילוץ, מבצע הכנה והעברת מבחני כשירות שנתיים יש לו נהגים לאיסוף והחזרת מכוניות ועוד. כל השירותים הללו ניתנים במוסך, ולקוחות יכולים ליהנות מחסכון בזמן, ומטרדות מיותרים. כל רכב נרשם בעת הטיפול וכל היסטוריית הטיפולים בו מתועדת לאורך השנים. זה מאפשר מעקב צמוד ועקבי.

 

תודעת שירות גבוהה

 

במחלקות השונות יש ציוד וכלי עבודה מתקדמים ומודרניים, כולל מערכות ממוחשבות לזיהוי תקלות. בעת שהלקוח מגיע עם רכבו יקבל אותו יועץ השירות ויקשיב לצרכיו. הוא יגיש המלצת תיקון כולל מחיר, ולאחר שהלקוח יאשר יתבצע הטיפול. במוסך עצמו יש חדר המתנה מסודר וניתן לחכות בו תוך כדי שתיית משקה חם, צפייה בטלוויזיה וקריאת מגזינים ועיתונים. מוסך יונדאי בפתח תקווה בנוי למתן שירות ללקוחות מגוונים ומומלץ להגיע אליו, להתרשם ולהזמין שירות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה