שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מוסך יונדאי פתח תקווה של כלמוביל ברחוב גיסין


אבי ביטון
 
 
בחירה נכונה של מוסך

רכבים, טובים ואיכותיים ככל שיהיו, מועדים לבעיות ולתאונות. גם אם יש ברשותכם רכב איכותי וחדש של יונדאי, אינם פטורים לחלוטין מביקור במוסך מדי פעם בפעם- גם במידה והרכב שלכם תקין לחלוטין, יהיה עליכם להכין אותו לטסט בשלב מסוים, והדבר יצריך מכם ביקור אחד לפחות במוסך מורשה.

ידוע שעולם המוסכים בארץ הינו, לצערנו הרב, פרוץ למדי במקרים רבים. אמנם יש מוסכים מקצועיים ברמה גבוהה, אך בנוסף אליהם יש גם לא מעט רמאים ושרלטנים למיניהם, כך שאם אתם פונים בטעות אל המוסך הלא נכון- אתם עלולים להפסיד כמות לא זניחה של זמן וכסף. לכן, חשוב מאוד לבחור בקפידה את המוסך שאל שירותיו אתם מחליטים לפנות בסופו של דבר.

אם הרכב שלכם מיוצר על ידי חברת יונדאי, כדאי שלא להסתכן ולפנות אל מוסך יונדאי בפתח תקווה של כלמוביל ברחוב גיסין. העבודה הישירה של המוסך עם חברת יונדאי העולמית מהווה מעין "תעודת אחריות" לכך שמדובר במוסך איכותי, כך שלא צפויה להיות כל בעיה של חוסר מקצועיות או חוסר הגינות.

כל השירותים שאתם עשויים להזדקק אליהם

מוסך יונדאי בפתח תקווה של כלמוביל מחולק למחלקות שונות. כל עובד בכל מחלקה צבר ניסיון ומומחיות בתחום הספציפי שלו, כך שבכל מקרה ניתן ליהנות ממענה יעיל ומהיר לכל בעיה שעלולה להתעורר באחד מן הדגמים של חברת יונדאי. החברה מציבה סטנדרטים גבוהים לכל המוסכים שלה ברחבי העולם- העובדים במוסך עוברים הדרכות והסמכות מטעם החברה, וזאת על מנת להקנות להם את הידע הנדרש על מנת לטפל בכל תקלה על הצד הטוב ביותר.

גם במידה והידע והניסיון של עובדי המוסך בעצמם אינם מספיקים על מנת לטפל בבעיות המתעוררות ברכב, הם יכולים לפנות בכל עת מרחוק אל המומחים העולמיים של יונדאי, לשם קבלת תמיכה ודעה מקצועית נוספת.

המוסך מפעיל שירות חילוץ, אשר פועל 24 שעות ביממה. תוכלו לנהוג בראש שקט, ולדעת כי בכל מקרה בו הרכב ייתקע או שתתעורר בו תקלה במהלך הדרך, תוכלו לפנות אל מרכז השירות של המוסך ולקבל מענה זמין, מיידי ויעיל לחילוץ הרכב. ניתן יהיה להביא את הרכב למוסך ולטפל בו. בהקשר זה ניתן לציין כי המוסך עובד עם פוליסות ביטוח שונות, כך שניתן להניח שקיימת אפשרות לבצע את הטיפול או התיקון הנדרש תחת הסדר הביטוח של הרכב. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה