שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מיצובישי אאוטלנדר


אמנון
 
 

 

מיצובישי אאוטלנדר החדש מגיע עם מנוע 2.0 ל' משופר ולמרות שמידות הרכב לא השתנו הצליחו במיצובישי להסיר 100 ק"ג ממשקל הרכב. נתון זה, יחד עם מקצה שיפורים רחב הן במראה ועיצוה הרכב והן במנוע, הביאו לשיפור משמעותי בצריכת הדלק והרכב מציע נסיעה חסכונית. מיצובישי, קונצרן הרכב היפני, לוקח אחריות סביבתית ומשפר את כל דגמי הרכב כדי לשמור על איכות הסביבה ולהעניק לנהגים חווית נסיעה בטוחה יותר וחסכונית יותר. האאוטלנדר החדש מציב רף גבוה מבחינת רמת פליטת מזהמים העומד על 4 בלבד ובהמשך השנה מבטיח יבואן מיצובישי בישראל, קבוצת כלמוביל, להביא גם את הגרסה ההיברידית של האאטולנדר החדש.

מסר סביבתי ואחריות

קונצרן מיצובישי עובר מהפך בשנים האחרונות. מהנדסי ומעצבי החברה שוקדים על התאמת דגמי מיצובישי למסר הירוק של החברה ונושא האחריות הסביבתית. במיצובישי הבינו כי יש לקחת אחריות ולדאוג לכדור הארץ ולכן הם שדרגו את כל עיצוב הרכבים וגם מיצובישי אאוטלנדר זוכה לעיצוב חדש ופחות כוחני ואגרסיבי. הרכב מקבל עיצוב רך ונעים יותר וקו המותניים של הרכב מציע מראה מרשים ומושך מבטים אך תפקידו בעיקר לאפשר אווירודינמיות טובה יותר אשר מביאה להפחתה משמעותי בצריכת הדלק. מהנדסי החברה שיפרו את מנוע האאוטלנדר וכעת מגיע הרכב החדש עם מנוע 2 ליטר המספק 150 כוחות סוס ב- 6,000 סל"ד והמנוע אשר משודך לתיבת הילוכים רציפה מציג ביצועים מרהיבים ובעיקר צריכת דלק נמוכה. היצרן מדווח על כמעט 16 ק"מ לליטר, נתון מדהים ומשתלם, והציון הירוק לו זוכה האאוטלנדר מדהים לא פחות ועומד על 4 בלבד (בגרסאות מנוע בנזין).

רכב ירוק

מיצובישי אאוטלנדר החדש השיל מעצמו 100 ק"ג לעומת הגרסה הקודמת ובאמצעות העיצוב האווירודינמי, מערכת דימום מנוע אוטומטית למי שעומד בפקקים (start & go), שיפורים טכנולוגיים רבים במנוע ומערכת הנעה חדשה זוכה הרכב לתואר של רכב ירוק הדואג לסביבה ושומר על איכות הסביבה בזכות רמת פליטת גזים מזהמים נמוכה וצריכת דלק נמוכה. נסיעה במצב ECOמאפשרת לנהג ליהנות מאופטימיזציה של המנוע לנסיעה עם צריכת דלק ורמת פליטה נמוכה ונורית החיווי בצורת עץ ירוק מדווחת לנהג על נסיעה "ירוקה".

לסיכום

האאוטלנדר החדש זוכה להצלחה כבירה ומתמודד בכבוד עם המיניוואנים ועם רכבי השטח ופנאי. הרכב מיועד לנסיעה בעיר ובכבישים בינעירוניים וגם בשטח הוא דואג לביצועים מהנים. מחיר הרכב משתלם ובזכות אפשרות להסעת 7 נוסעים בהחלט מדובר בבחירה כדאית ברכב אמין, חסכוני וירוק.  

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה