שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מיצובישי אאוטלנדר החדש – סטנדרטים גבוהים של אבזור


אמנון
 
 

עבור אנשים רבים, חבילת  האבזור הוא מונח המתאר את המרחב הפנימי של הרכב ואת שלל המערכות, הגאדג'טים ומאפייני העיצוב הפנימיים של הרכב. בפועל, חבילת אבזור הוא מונח גג המתאר את שלל האבזור של הרכב הן מבחוץ והן מבפנים, ובכלל זה גם למשל מראות הצד, ידיות הדלתות, חישוקי הגלגלים, רוחב, גובה ואורך הרכב וכדומה. בנוסף לאלה, כוללת חבילת האבזור גם את המרחב הפנימי של הרכב כמובן, וזה הוא אולי באמת היהלום שבכתר, שכן במרבית הזמן אנחנו חווים את הרכב מבפנים.

חבילת נוחות פנימית בתא הנוסעים

את חבילת האבזור של דגם מיצובישי אאוטלנדר החדש אפשר להתחיל לתאר מנקודת המבט של נוחות הנסיעה והנהיגה ברכב. דגם זה מוצע לכם עם מפתח חכם עם שלט מובנה הכולל כפתור התנעה ללא מפתח, אימובילייזר מקורי, מראה למניעת סינוור באופן אוטומטי, תא עילי למשקפיים, נעילה מרכזית, 4 חלונות חשמליים,  משענת יד מרכזית, פתיחה וסגירה חשמלית של דלת תא המטען בדגמים המתקדמים, מערכת שמע מובנית עם מערכת מולטימדיה בעלת מסך צבעוני, כניסת USBוכניסת AUXלנגני מוסיקה, כפתורי שליטה מגלגל ההגה, סוכך שמש קדמי ועוד.

חבילת אבזור אטרקטיבית מבחוץ פנימה

במבט חיצוני על הרכב אפשר להתחיל עם קווי העיצוב המודרניים והמפוסלים הזורמים לכל אורכו של הרכב, חלק אחורי בעיצוב סולידי וחישוקי סגסוגת קלה בקוטר 16 עד 18 אינצ' בהתאם לדגם הנבחר בסדרה, ידיות דלתות בצבע הרכב, חלונות כהים, פס כרום לקישוט, מסילות גגון, מגב אחורי ועוד. בחזרה לתא הנוסעים הפנימי תוכלו למצוא ידית הילוכים בציפוי עור, מערכת בקרת שיוט עם הגבלת מהירות, בלם יד עם מתג שחרור מצופה כרום, תצוגת לוח מחוונים LCDועוד. אורכו של מיצובישי אאוטלנדר החדשעומד על 4695 מ"מ, ורוחבו על 1810 מ"מ הן בגרסת 5 המושבים והן בגרסת 7 המושבים המוצעות בתוך הסדרה.

חבילות אבזור שונות בדגמים שונים בסדרה

לחבילת האבזור ישנה כמובן השפעה משמעותית על המחיר של הדגם הנבחר. דגם הבסיס בסדרת מיצובישי אאוטלנדר החדשמוצע לכם עם תג מחיר של כ 130 אלף שקלים ומגיע ברמת האבזור הבסיסית ביותר בסדרה, אם כי גם במקרה זה מדובר על רמת אבזור גבוהה ביחס למקובל בשוק. דגם הקצה העליון של הסדרה מוצע לכם עם תג מחיר של כ 230 אלף שקלים וכולל בתוכו את חבילת האבזור המלאה כולל כל החידושים, הגדג'טים והמערכות השונות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה