שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מיצובישי אאוטלנדר phev


אמנון
 
 

אנשים שמתעניינים ברכב הפועל על מנוע חשמלי מנסים להבין האם הם יכולים להסתמך על נסיעה ממושכת ללא כל בעיה. את הסיפורים על מכוניות חשמליות רבות אנו מכירים, ולכן זה לא חדש לרבים שלעתים קשה מאוד להגיע מנקודה לנקודה אם אין מקום בדרך להטעין את הסוללה.ברכב. אך אם מכירים את רכב ה-phevשל מיצובישי מבינים שיש אופציה רצינית יותר להיעזר במנוע חשמלי.

 

כשבוחנים את הקרביים של רכב היברידי זה מזהים כיצד מותקנים בו מנועי חשמל ובנזין גם יחד. הדבר מדגיש מעבר לכל ספק שניתן בהחלט להסתמך על טווח נסיעה מכובד ביותר השונה לגמרי מזה של מכונית חשמלית המסתמכת רק על מנוע עם סוללה. פיתוח חכם שמציג שילוב של שני המנועים השונים ברכב אחד הוא דבר שיש לזקוף אותו לזכות יצרנית רכב איכותית כמו מיצובישי.

 

אפשרויות של טעינה מהירה

כשאנו מדברים על מנוע חשמלי אנו בראש ובראשונה מדברים על היכולת לטעון את הסוללה. זאת כדי שבאמת נוכל להיות בטוחים שאין מרחק שמגביל אותנו ושאין לנו שום בעיה להגיע גם לקרובי משפחה שגרים רחוק, לנקודה מיוחדת בצפון או בדרום הארץ בה אנו מאוד רוצים לטייל, ולאתר או אולם מסוים בהם אנו רוצים לבלות מספר שעות עם חברים למשל.

 

בזכות טעינה מהירה שבאמת מקצרת את הזמן שדרוש בדרך כלל למילוי הסוללה כדי לנסוע ממקום למקום, יכולים בעלי רכבי מיצובישי אאוטלנדר phevלהימנע מבזבוז זמן כשהם רוצים לצאת לכל מקום אליו הם בוחרים. כך שאם מישהו נמצא רחוק מאוד מהבית, הרי שהוא זוכה כמעט מיידית לאפשרות של עוד זמן נסיעה המבוססת על המנוע החשמלי ולא על מנוע הבנזין.

 

העתיד הופך לנוח יותר עבור בעלי רכבי phev

הנושא של טעינת הרכב מעניין מאוד את מי שחושב על רכב היברידי חכם כמו האאוטלנדר הזה של מיצובישי. במיוחד הדבר אמור לגבי עמדות טעינה ציבוריות. אחרי הכול, עם כל הכבוד לעמדת הטענה בחניה של הבית ולאפשרויות טעינה דרך המנוע החשמלי, הרי שבסופו של דבר עמדות טעינה ציבוריות הן אלה שיכולות להרגיע לחלוטין כל נהג שנוהג ברכב עם סוללה חשמלית.

 

נראה כי מדינה מתוקנת אכן חושבת על נקודה זו ומנסה לעזור לבעלי רכבים היברידיים כאלו מאחר והדבר תורם לשמירה על הסביבה ולחיסכון באנרגיה תלותית כמו דלק. לכן, מעבר לעמדות הטעינה הציבוריות שקיימות כבר עכשיו, יוכלו בעלי מיצובישי אאוטלנדר phevלהסתמךעל עוד נקודות שיוצבו במקומות שונים בעתיד כחלק מפתרון אנרגיה ייעודי לרכבים אלו.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה