שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מיצובישי טרייטון – טנדר מליגה אחרת


אבי ביטון
 
 

אנשים רבים אשר מעוניינים לרכוש טנדר עבור העבודה שלהם, יגיעו להליך החיפוש אחר הטנדר עם רשימת דרישות ארוכה. בכל זאת, אנחנו נמצאים בשנות האלפיים והטכנולוגיה של היום מאפשרת לתפוס כמה ציפורים במכה ולעשות שימוש ברכב מסוים למגוון רחב של מטרות. דוגמא מובהקת לרכב כזה, ניתן למצוא במיצובישי טרייטון. מיצובישי טרייטון הוא רכב עבודה בבסיסו ובעצם ניתן להגדיר אותו כסוג של טנדר. רק שמעבר לפונקציונאליות שלו כטנדר, מדובר גם ברכב מרשים ויפה במיוחד, רכב אשר מאפשר חוויית נסיעה מהנה ונעימה. מיצובישי טרייטון מייצג דור חדש של רכבים, אשר יכולים לשמש גם למטרת עבודה, גם כרכב פנאי משפחתי וגם כרכב לטיולי שטח ולמלא את כל תפקידיו בצורה הטובה והאיכותית ביתר. הרכב מאובזר במגוון הטכנולוגיות החדישות אשר יתרונותיהן באות לידי ביטוי גם בהוזלת העלויות של הדלק, גם ברמת פליטה נמוכה של מזהמים וגם בנוחות מקסימאלית בעת הנסיעה.

השקעה אשר משתלמת

אז נכון שרכישת רכב מסוג מיצובישי טרייטון תצריך הוצאה כספית גדולה יותר מאשר קנייה של טנדר יד שנייה מדגם ישן. אבל בשורה התחתונה, אנשים אשר יחשבו על כך לעומק יראו שהשקעה כאן הרבה יותר מאשר משתלמת. ראשית כל, ניתן להסתפק ברכב אחד – טנדר ישן, לא יוכל לתפקד גם כרכב משפחתי אלא רק כרכב לעבודה וכחלק מכך, אנשי המשפחה יצטרכו לרכוש שני רכבים. בנוסף, האבזור החדשני והמערכות המתקדמות אשר מותקנות ברכב, מאפשרות לחסוך בהוצאות השוטפות לדלק. חסכון נוסף, יבוא לידי ביטוי בעובדה שרכב ישן ולא איכותי, ידרוש בדרך כלל תיקונים רבים וביקורים חוזרים ונשנים במוסך – מה שיצריך הוצאה כספית נוספת שגם אותה חשוב לקחת בחשבון. כך שאם חושבים על זה לעומק, מגלים מהר מאוד שההשקעה משתלמת.

התרומה לאיכות העבודה

רכב עבודה איכותי, מעוצב שכיף לשהות בו ונעים לנסוע בו - יכול גם לתרום תרומה משמעותית לרמה בה העבודה תתבצע ולהשפיע על טיבה. בסופו של דבר, אנשים אשר מבלים כחלק מעבודתם, שעות רבות ביום בנסיעה ברכב, יגלו קרוב לוודאי הרבה יותר מוטיבציה ורצון לעבוד, במקרים בהם הרכב יהווה כמקום שנעים ונוח לשהות בו. רכב ישן ולא נוח, יכול לעשות את האפקט ההפוך ולפגוע בטיב העבודה. לכן, השקעה ברכב איכותי כמו המיצובישי טרייטוןתהיה רכישה משתלמת וחכמה וזה יבוא לידי ביטוי ברבדים שונים. אחד מהם זה כמובן, איכות ורמת העבודה אשר יתאפשרו בזכות הרכב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה