שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2210
מאמרים: 7172
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מיצובישי טרייטון – לנסוע בכיף עם הילדים


אבי ביטון
 
 

מי שיש לו רכב ויש לו ילדים ובעיקר קטנים מכיר את זה הכי טוב... כל נסיעה מעבר לכמה דקות יכולה להפוך ולהיות סיוט אחד גדול, כל נסיעה כזו מצריכה עיסוקים שונים לילדים אם הם לא ישנים. כל הורה לילדים קטנים יגיד לכם ששעות הנסיעה הטובות ביותר עם ילדים הן שעות הערב והלילה, שעות בהן הילדים נרדמים, ואם נוסעים נסיעות ארוכות בשעות בהן הם ערים הנסיעה יכולה להפוך ללא נעימה בכלל. אך מה בכל זאת ניתן לעשות בשביל שהנסיעה תהיה נעימה יותר וכייפית יותר? מיצובישי טרייטון יכולה לענות על השאלה הזו.

מה גורם לנסיעות לא נעימות?

מה שגורם בעיקר לנסיעות לא נעימות הם שני דברים. ראשית צפיפות, נסיעה צפופה ברכב יכולה להיות מאוד לא נעימה ויכולה להיות כזו שהילדים מאבדים בה את הסבלנות ומתעצבנים ומהר מאוד האווירה הופכת להיות של צעקות ומריבות. סיבה נוספת היא שיעמום שלה ילדים, ילדים כידוע לא יכולים להיות במקום אחד זמן רב ואם הם נמצאים במקום אחד הם מהר מאוד מאבדים את הסבלנות, ולכן צריך למצוא משהו שיעסיק אותם, משהו שיספק להם עיסוק לזמן הנסיעה. עיסוק כזה יכול להיות צפייה בסרט כלשהוא ויכול להיות משחק כלשהוא.

טרייטון – נסיעה נוחה

אם אתם מחפשים את הסיבות לחוסר הסבלנות של הילדים שלכם ברכב, מיצובישי טרייטון יכול לפתור לכם את הסיבות הללו. הטרייטון הוא רכב נוח מאוד ובעיקר מרוויח, והוא רכב שמתאים לקחת משפחה עם ילדים. נסיעה כזו בטרייטון היא גם נסיעה עם כמה שפחות טלטלות בגלל בולמי הזעזועים האיכותיים של הרכב, ולכן כדאי לבחור ברכב הזה, רכב שלוקח את כולם בשקט ובנועם. אך מה לגבי עיסוק בזמן הנסיעה ברכב? מה עושים עם הילדים? איך אפשר לשעשע אותם בזמן הנסיעה? גם לזה הטרייטון מוצא פתרון בדמות חיבור לאינטרנט

חיבור לאינטרנט

לטרייטון חיבור לאינטרנט על ידי מערכת קיימת ברכב. המערכת הזו עושה כמה דברים, קודם כל היא מאפשרת האזנה למאות תחנות רדיו מרחבי העולם מה שאומר שיש לכם עוד אופציה לעיסוק של הילדים. בנוסף, יש אפשרות לחבר מכשירים לאינטרנט דרך המערכת הזו מה שאומר שאתם יכולים לחבר טאבלט או כל מכשיר אחר וכך הילדים יוכלו לצפות בזמן הנסיעה בתכנים שיעסיקו אותם, ואתם יכולים לעשות עוד כל מיני דברים עם החיבור לאינטרנט. הכי חשוב שיש לילדים מה לעשות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה