שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מיצובישי ספורטבק


אמנון
 
 

מיצובישי ספורטבקמגיעה אלינו עם עיצוב נאה, אגרסיבי ומושך, עם חרטום בעל נוכחות שכולל גריל ענק, זנב שמתהדר על ספויילר שאינו רק מרשים אל גם פרקטי וכנפיים מאסיביות. את המראה המרשים הזה נועלים ארבעה גלגלים 18 אינץ' וממדים משודרגים שלא ניתן לצפות להם בקטגוריית המשפחתיות דגם האצ'בק, מכאן שבקלות ניתן לומר שמדובר על רכב ששווה בדיקה, כי את המבחן החזותי הראשון הוא עובר די בקלות. אם כן מה באמת עוד יש למיצובישי ספורטבקלהציע לנו? אכן לא מעט!

מיתוג

ראשית נציין שטוב יהיה להתעלם ממיתוג "לאנסר" שמגיע עם הדגם, וזאת כי מדובר על ירייה ברגל. רבים מהלקוחות ישר מבצעים קישור אסוציאטיבי לדגמים אחרים שהיו פחות מוצלחים, ועל כן ראוי לבחון דגם זה בנפרד, ללא דעות קדומות וזאת כי באמת יש לו מה להציע עבור קהל הרכבים המשפחתיים. כמו כן מלבד מה שיש לו להציע הוא גם אינו מתחבא מאחורי מחיר מאיים אלא ההיפך, ניתן ליהנות ממיצובישי ספורטבקתמורת עלות יחסית נוחה שנעה בין 127-145 אלף ₪.

מרווח

מי שהשכיל לשים בצד דעות קדומות ויכנס פנימה, במהרה יגלה מרווח פנימי גדול ממדים שקשה למצוא אצל הרכבים המתחרים. ניתן לגלות שגם חמישה מבוגרים יכולים לשבת בדגם זה בנוחות, כך שגם נוסעים גבוהים מוזמנים לזקוף קומה ולפשוט רגליים קדימה ועדיין ליהנות מכל שנייה, כך שכבר מדובר על נקודת פתיחה כלל לא רעה.

עיצוב פנים

אם נשווה בין נתוני פנים לנתוני חוץ, מהר מאוד נגלה כמה הבדלים משמעותיים אך לא לרעה אלא לטובה. בעוד שבחוץ יחסית מדובר על מראה מוחצן, הרי שעיצוב הפנים שמרני אך יעיל. בתוכו מחכה לנהג לוח מחוונים אנלוגי שכולל במרכז צג דיגיטלי כלל לא קטן שמאפשר שימוש נוח. הצבעים הם כהים סולידיים וציפוי העור על מוט ההילוכים וההגה נעימים ורכים למגע. כמו כן ישנה קונטרסטיות מעניינת ונכונה בין הקימורים הסולידיים שבעמדת הפיקוד לבין השליטה הכסופה על הדוושות שמופיעה ישר מאחורי ההגה. לבסוף נבחר לציין לטובה שכלל רמת הגימור, (הן איכות החומרים והן ההרכבה), אכן מרשימים.

מעבירים הילוך

לאחר שמתרשמים מההיבט החיצוני והפנימי של מיצובישי ספורטבק ומשכילים להעביר הילוך, מהר מאוד מגלים שהמנוע מגיב היטב למלכודי הכביש ואילו רעשי המנוע כמעט ונעלמים. באופן כללי מדובר על התנהגות כביש בוגרת ורהוטה, כמעוט מבלי שהנוסע יבחין בתנודות מיותרות- עובדה שאינה מובנת מאליה אצל קבוצת המכוניות היפניות.   


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה