שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מיצובישי פאג'רו


אמנון
 
 

כבר הרבה מאוד שנים אנחנו שומעים על דגמי הפאג'רו של חברת מיצובישי היפנית. החברה לא משקיעה הרבה בפיתוח דגמי רכבי שטח חדשים, ולכן רכבים אלה מחודשים בתדירות נמוכה למדי ביחס למכוניות אחרות. הגרסה הקודמת שזכינו לראות היתה "פאג'רו קינג". בשנת 2006, בהפרש של כמה שנים טובות מקודמו, יצא לשוק הדגם של מיצובישי פאג'רו אותו אנו מכירים היום.

שינויים עיקריים ביחס לדגם הקודם

מיצובישי ניסתה להציג את הדגם הנוכחי כחדש לחלוטין, אך מביני עניין בעולם הרכב יוכלו לזהות כי מדובר בלא יותר מאשר מתיחת פנים מושקעת ביחס לדגם הקודם. עם זאת, יש כמה הבדלים מהותיים שיש לתת עליהם את הדעת.

ראשית, המיצובישי פאג'רו החדש מציע מתלים עצמאיים לכל אחד מן הגלגלים. בכך, הוא למעשה מהווה "פורץ דרך" בתחום, ומאפשר נהיגה שמתאפיינת באחיזה טובה בשטח ובגמישות רבה ביחס לדגמים אחרים. בשדרוג נוסף שחל בשנת 2010, הוקשחו המתלים, ובכך הרכב מתאים יותר לנסיעה על כביש רגיל (אם כי הדבר גרע מעט מהיכולות שלו לבצע נסיעה איכותית בשטח).

בנוסף לכך, מנוע הפאג'רו בגרסה הנוכחית חזק מאוד. מדובר במנוע דיזל אשר יכול לספק 200 כוחות סוס. ניתן למצוא גם גרסאות שעושות שימוש במנוע בנזין, אולם הייצור של גרסאות אלה פסק בשנת 2011. המנוע בגרסה החדשה של הפאג'רו הוא לא רק חזק יותר, אלא גם נעים יותר לשימוש- ניתן להבחין מיד כי הוא מייצר הרבה פחות רעש מאשר הדגמים הקודמים.

דבר שעדיין דורש שיפור הינו רמת האבזור, בעיקר בדגמים הזולים יחסית.

שתי גרסאות בגדלים שונים

את הפאג'רו ניתן למצוא בשני גדלים- ארוך וקצר. הדגם הארוך יכול להכיל שבעה נוסעים, ולכן הוא יכול להספיק גם למשפחות גדולות במיוחד. יש לציין כי הדגם אמנם מרווח עבור חמשת הנוסעים היושבים בשני הספסלים הראשונים, אך הנוסעים בספסל השלישי עלולים לסבול מצפיפות מסוימת. הדגם הקצר יותר, לעומת זאת, מספיק לחמישה נוסעים.

מבחינת העיצוב, רבים יגידו שלדגם הקצר יותר יש יותר נוכחות מבחינה עיצובית, אם כי גם הדגם הארוך מרשים ביותר. שני הדגמים מצטיינים בעיצוב רציני ואלגנטי, בזכות הקווים הישרים המשולבים בחזיתם.

שורה תחתונה- האם מדובר ברכישה כדאית?

לא קיימות הרבה אופציות בשוק עבור משפחות שמעוניינות לרכוש רכב שמיועד גם לנסיעה בשטח וגם לנסיעה בתוך העיר. מיצובישי פאג'רו מהווה את אחת האפשרויות היחידות, והוא בהחלט מבצע נאמנה את שני התפקידים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה