שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מיתוסים ועוד בעניין תיאוריה


לילך

טובה שטייג - מנהלת אתר ללימוד תיאוריה - "לילך תיאוריה" ומנכ"לית לילך הוצאה לאור המוציאה ערכה ללימוד תיאוריה - הערכה הטובה ביותר הנמכרת בחנויות וברשתות הספרים.

 
 

1: היכן נבחנים?

את מבחן התיאוריה לא עושים במשרד הרישוי, כפי שאולי אפשר והגיוני לחשוב. היום יש מרכזי בחינות המפוזרים ברחבי הארץ. את רשימת המרכזים אפשר למצוא באתר מבחני תיאוריה, ואפילו אפשר להזמין שם תור לבחינה וגם לשלם על הבחינה.

2: לומדים לתיאוריה באתר של משרד התחבורה

ממש לא! כבר מזמן שיש אתרים רבים המכינים למבחן התיאוריה. אמנם באתר של משרד התחבורה נמצא מאגר השאלות ממנו מורכבות בחינות התיאוריה, אך מי באמת יכול ללמוד מאגר של 1,800 שאלות?!? משרד התחבורה אינו מתערב באתרים ללימוד תיאוריה, ואינו מאשר אתר זה או אחר, ולכן עליכם להחליט בעצמכם איזה אתר הוא המתאים לכם ביותר. לנו נשאר להמליץ לכם על האתר שלנו – לילך תיאוריה – המלמד בשיטה ייחודית המתאימה לכ ו ל ם, גם לאלו מביניכם בעלי הפרעת קשב וריכוז. נסו ותראו בעצמכם כמה זה קל!

למי שמעדיף את הדרך הישנה והטובה – ספר ביד – מוזמן לרכוש את הערכה שלנו, "הצלחה בבחינת התיאוריה" – הערכה הטובה ביותר ללימוד תיאוריה.

3:  התמרורים – באמת צריך לדעת את כולם?

אז, התשובה היא פשוטה – כן! לאחרונה חידש משרד התחבורה את לוח התמרורים והוסיף כמה תמרורים וסמלים חדשים. משמעות הדבר שלוח התמרורים של ההורים שלכם אינו תקף להיום. באתר של לילך תיאוריה ובערכה שלנו תוכלו למצוא ליד כל תמרור את מספרי השאלות הנוגעות לו ממאגר השאלות של משרד התחבורה. כך, תכירו את השאלות של התמרור כבר בתרגול ותהיו מוכנים יותר לבחירה.

4: מבחן חוזר – רק אחרי שבועיים

לא נכון. אם נכשלתם, תוכלו להיבחן כבר ביום למחרת. המלצה שלנו – אל תמהרו. קחו כמה ימים לחזרה על החומר ותרגול נוסף של מבחנים. באתר לילך תיאוריה תוכלו לתרגל מבחנים ללא סוף לפי נושא מסוים או מבחנים כלליים, גם כאלה שמדמים מבחן אמיתי עם הגבלת זמן וללא רמזים לתשובות. רק אחרי שאתם בטוחים שאת מוכנים לעוד בחינה – גשו להיבחן.

5:  קודם תיאוריה ואז לימודי נהיגה – או להיפך?

ובכן, זה ממש תלוי בכם. לימוד התיאוריה במקביל ללימודי הנהיגה יכולים לעזור מאוד בהבנת התיאוריה. בזמן שיעורי הנהיגה תיתקלו במצבים, כמו עקיפה או מתן זכות קדימה, שימחישו לכם את הכללים שבתיאוריה. כך, תוכלו לענות ביתר קלות על השאלות בבחינת התיאוריה. מצד שני, אם לא תעברו את בחינת התיאוריה – לא תוכלו לגשת לטסט, ולכן אולי עדיף קודם ללמוד לתיאוריה, לעבור את המבחן ורק אז להתחיל את שיעורי הנהיגה. שתי השיטות מקובלות – וההחלטה כולה שלכם!

שיהיה בהצלחה!

לטיפים נוספים, היכנסן לאתר שלנו: http://www.testli.co.il/


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה