שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מכוניות מרצדס מסחריות- הן מיד ראשונה והן מיד שניה


אמנון
 
 
רכישה נבונה אך יקרה

האיכות הגרמנית המיוחדת של חברת מרצדס היא דבר ידוע בעולם כולו. כולם כבר שמעו על איכות חומרי הגלם וההרכבה של הרכבים, על הסטנדרטים הגבוהים של בטיחות בהם הם עומדים, על צריכת הדלק היעילה ועל חווית הנהיגה המדהימה. ניתן למנות את יתרונותיהם של רכבי מרצדס מכאן ועד להודעה חדשה, אך רוב האנשים בכל זאת נמנעים מלרכוש רכבים מתוצרת החברה. הסיבה היא, כמובן, המחיר. מדובר בהשקעה טובה וברכישה נבונה, אך אין ספק שבלשון המעטה, אין מדובר באופציה הזולה ביותר.

עם זאת, חשוב לזכור שעדיף להשקיע סכום גדול של כסף כעת ולרכוש רכב מתוצרת איכותית, מאשר לבזבז הון תועפות בעתיד על תיקונים ועל מנוע "זולל" דלק.

אם גם בהתחשב בשיקול זה העסק שלכם אינו יכול להרשות לעצמו לרכוש רכב מסחרי מתוצרת מרצדס, בהחלט יש אפשרות להוזיל את המחיר על ידי רכישת רכב מרצדס מסחרי מיד שנייה. חברת מרצדס ידועה באמינות הרכבים שלה לאורך שנים ארוכות, ולכן גם רכב שנרכש לאחר שהיה בשימוש מספר שנים עדיין עשוי להיות במצב טוב. כך, תוכלו להנות מהאיכות המיוחדת ומחווית הנהיגה על רכב מרצדס, מבלי לשלם על כך את מלוא הסכום.

איזה רכב מסחרי מיד שניה כדאי לבחור?

קיימים הרבה מאוד דגמים של רכבים מסחריים מתוצרת מרצדס, וכמעט כל דגם ניתן לרכישה הן מיד ראשונה והן מיד שניה. את התאמת הרכב צריך לעשות לפי הצרכים שלכם.

אם ברשותכם עסק קטן יחסית, תוכלו לרכוש דגמי מרצדס ויטו או מרצדס ויאנו. .דגם מרצדס ויטו הוא קטן יותר, והנהיגה עליו אינה מצריכה רישיון נהיגה ג'. מרצדס ויאנו, לעומת זאת, הוא גדול יותר, ונראה כמו רכב מסחרי של ממש. הוא יכול לשמש להובלת כמות גדולה באופן יחסי של נוסעים (שבעה נוסעים לא כולל הנהג), או לחלופין לשינוע כמות בינונית של סחורה.

עבור עסקים גדולים יותר, קיימים דגמים המכונים מרצדס ספרינטר מסחריות. אלה הם דגמי המשאיות הקלות הנמכרים ביותר בישראל. הם נותנים תמורה מלאה למחיר, גם כאשר הם נרכשים מיד שניה. תוכלו לשנע באמצעותם כמויות גדולות למדי של סחורה. לחלופין, אם יש לכם צורך בכך, תוכלו גם לרכוש דגמים דמויי מיניבוס, אשר יכולים לשמש להובלה נוחה מאוד של נוסעים. דגמי מרצדס ספרינטר מסחריות משלבים בין השימושיות של רכב מסחרי לבין חווית הנהיגה המיוחדת במינה על רכב מרצדס. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה