שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מלגזה טויוטה


ליאור מרון

ליאור מרון

 
 

 

 

 

טויוטה היא חברה יפנית שידועה בכל העולם.

טויוטה מייצרת מכוניות, וגם רובוטים ומלגזות.

מלגזה טויוטה נחשבת למוצלחת ואמינה. יש לה הנדסת אנוש מתקדמת וגם מערכות לשיפור הבטיחות.

מלגזה טויוטה היא בעלת תקן איכות גבוה. מלגזה טויוטה היא בעלת מערכת יציבות אקטיבית (SAS) שמשפרת את רמת הבטיחות ומצמצמת את התאונות בעבודה.


חברת טויוטה הוקמה בשנות השלושים של המאה הקודמת על ידי קישירו טויודה. החברה מעסיקה כ- 300,000 עובדים ביפן ובארצות נוספות. יש לה מפעלי יצור במדינות הבאות, ולמעשה בכל רחבי העולם - קנדה, ארצות הברית, אוסטרליה, בריטניה, צרפת, פולין, אינדונזיה, ברזיל, טורקיה, דרום אפריקה, ארגנטינה, תאילנד, צ'כיה, מקסיקו והודו.

היא אחת מהחברות הגדולות בעולם לייצור מכוניות והיצרנית הגדולה בעולם בייצור מלגזות.


מלגזה טויוטה היא מכל הסוגים כולל מלגזות דיזל, מלגזות חשמליות ומלגזות מסוג אדם הולך.

מלגזה טויוטה עם מנוע דיזל מסוגלות להרים משאות כבדים מאוד בעזרת מנוע דיזל שהוא רב עצמה, היא מסוגלות לעבוד ללא הפסקה מפני שאינה נזקקת להטענות כמו המלגזה החשמלית, היא יכולה לעבוד גם תחת גשמים כבדים.

מלגזה טויוטה חשמלית היא קטנה יותר ממלגזת הדיזל ולכן עוברת גם מבעד מעברים צרים, היא אינה פולטת מזהמים וגם שקטה מאוד ולכן מאוד מתאימה לעבוד במחסנים שהם סגורים, תחזוקתה זולה בהשוואה למלגזת הדיזל היות והיא אינה זקוקה להחלפת שמנים ומסננים.

מלגזה טויוטה מסוג אדם הולך נחשבת גם כן למלגזה מוצלחת ואמינה. מלגזות אדם הולך נדחפות ע"י מפעיל המלגזה והפעלתן היא מאוד פשוטה ולכן איננה מצריכה קבלת רישיון.

ישנן מלגזות אדם הולך רגילות שמופעלות בכוח שריריו של המפעיל והמערכת ההידראולית של המלגזה וישנן מלגזות אדם הולך חשמליות שמאפשרות למפעיל המלגזה להתאמץ פחות בהפעלתה של המלגזה.


מומלץ לרכוש מלגזה טויוטה מחברה בעלת מוניטין בתחום המלגזות. לחברה כזאת יש ניידות שירות שמגיעות לבצע תיקונים וטיפולים שונים, דבר שחוסך לכם זמן יקר.

לחברה כזאת יש מוסך מרכזי שבו אפשר לשפץ מלגזה טויוטה ולרכוש אותה במחיר מוזל וגם מקבלים עליה אחריות. מחברה כזאת תוכלו לשכור מלגזה לתקופה מוגבלת ותקבלו גם טיפולים, כיסוי ביטוחי, מלגזה חלופית ואתם תוכלו לעבוד בראש שקט.

מלגזה טויוטה יש מכל הסוגים הבאים - מלגזה עם מנוע דיזל, מלגזה עם מנוע חשמלי, מלגזה מסוג אדם הולך (רגילה או חשמלית).

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה