שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מלגזות יד שניה - היתרונות בימינו אלה


פנחס seo

פינחס seo web master 

 
 

 

רכישת מלגזות יד שניה לעסק כיום היא עניין שעסקים רבים מעדיפים במקום רכישה של מלגזות חדשות לעסק כיוון שהעלות של מלגזות יד שניה היא נמוכה באופן משמעותי ממלגזות חדשות. עסקים חדשים יעדיפו לרכוש מלגזות יד שניה מאשר מלגזות חדשות כיוון שלעסק מתחיל חשובה מאוד ההשקעה הראשונית בעסק שלא תהיה גבוהה כיוון שבדרך כלל כאשר פותחים עסק חדש צריכים לשמור על הוצאות מינימליות, עד לרגע או לזמן שבו אנו בטוחים שהעסק מתפקד היטב וניתן להשקיע ברכישה של מלגזות חדשות אחריי שהצלחנו בעסק בעצם.

קיימות בשוק מספר סוגי מלגזות: מלגזות הדיזל המסורתיות שהן בעלות כושר ההרמה הגבוה ביותר, מלגזות ידניות המשמשות בעיקר במחסנים קטנים בעלות כושר הרמה נמוך, ומלגזות חשמליות שהן המלגזות החדישות ביותר עם כושר הרמה נמוך יותר ממלגזות הדיזל, אבל מספקות לנו עבודה נקייה ושקטה,  ומתאימה מאוד לעבודה במחסנים סגורים מכיוון שאינה מזהמת את האוויר במחסן. המלגזה החשמלית הינה בעלת טכנולוגיה חדישה ונמצאת בתהליכי שיפור.

רכישה של מלגזות לעסק בימינו אנו בזמן של מציאות כלכלית קשה, ובימים של משבר כלכלי עולמי קשה הן מבחינת לקוחות הן מבחינת עסקים וספקים מחייבת בעלי עסקים רבים לחשוב היטב אם כדאי להם להשקיע ברכישת מלגזות חדשות או מלגזות יד שניה, כיוון שלא ניתן לדעת אם מצב השוק ישתפר או יישאר כמות שהוא.

כאשר אנו רוכשים מלגזות יד שניה חשוב לבצע זאת מול חברה אמינה שמספקת לנו פתרונות על כל מקרה ועבור כל תקלה שעלולה לצוץ בעסק שלנו. ישנן חברות למכירת מלגזות יד שניה שנותנות אחריות על תפקוד תקין של המלגזות ובמקרה הצורך פתרון לתקלות שעלולות לצוץ במלגזה. חשוב לציין שיש לבדוק היטב את המלגזות יד שניה שאנו רוכשים שיהיו אכן במצב טוב וללא תקלות כיוון שלעיתים מנסים למכור לבעלי עסקים מלגזות לא תקינות במסווה של מלגזה במצב מושלם.

כמו כן חשוב לציין שמלגזות יד שניה אכן עולות לנו פחות ממלגזות חדשות, אבל הוצאות התחזוקה שלהן והוצאות התדלוק שלהן גבוהות משל מלגזות חדשות, למרות זאת כפי שכבר נאמר במצב הכלכלי הקשה של מיתון עסקים רבים יעדיפו לעבור אותו על ידי צימצום של ההוצאות לעסק למינימום, בגלל חוסר הוודאות הכלכלית.  

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה