שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מנעולים לאופניים כל מה שצריך לדעת


שחר גזר
 
 

בכל תחום יש אפשרות לרכוש מוצרים ואבזור בסיסי לצד תוספות והרחבות שונות. אך כאשר מדובר בכלי תחבורה אישיים, מנעולים לאופניים הם לא פחות ממוצר בסיסי, כזה שיכול למנוע גניבות וליצור חווית רכיבה הרבה יותר נעימה ובטיחותית באופן כללי. גניבת אופניים חשמליים עשויה להיות אירוע מאוד לא נעים שקודם כל פוגע בשגרה היומיומית. לכן חשוב לא לעצור אך ורק ברכישת שרשרת לאופניים, אלא לעשות את כל האפשרי למניעת הגניבה הבאה.

ייחודיות של מנעול לאופניים חשמליים

על מנת לבטח אופניים חשמליים, יש קודם כל להבין שמדובר במוצר הרבה יותר יקר, לכן יושקעו מאמצים רבים יותר בשחרורו מכל מנעולים לאופניים. מנעול בלתי פריץ זהו קונספט שכמעט ולא אפשרי, והמטרה היא ליצור מנעול שלא יהיה זמן ואפשרויות מספקות להתעסק איתו מספיק זמן. מנעול זה צריך להיות בעל מנגנון נעילה מורכב עם כמה גירים פנימיים, והוא צריך להקיף ולמגן את כל הפריטים היקרים של אופניים חשמליים: המנוע, הסוללה, ואם יש – הגלגל החכם שעולה לא מעט לכשעצמו.

מאפיינים של מנעולים לאופניים באיכות גבוהה

מנעולים לאופניים באיכות גבוהה מאופיינים באופן הבא: הם צריכים להיות פשוטים לשימוש עבור הרוכב ובלתי אפשריים (או כמעט בלתי אפשריים) לפריצה עבור הגנבים. גם את המנעולים הטובים ביותר כדאי תמיד לגבות באביזרים נוספים, כגון שרשרת לאופניים שיוצרת שכבת מגן נוספת שמצדה מצמצת עוד יותר את הסיכויים לגניבות.

נסיבות שבהן גניבת אופניים חשמליים היא פשוט בלתי אפשרית

על מנת למנוע גניבת אופניים חשמליים, יש ליצור מצב שבו היא פשוט בלתי אפשרית או לא משתלמת בעליל. שרשרת לאופניים לצד מנעולים לאופניים מסורתיים זוהי דרך טובה להעלות את הבטיחות. בנוסף, יש לבחור נכונה את המקום שבו נועלים את האופניים. אם מדובר בנקודה מוארת היטב בכל שעות היממה, עם מצלמות מעקב, הרחק מאזורים הנחשבים לאזורי "פשע", הסיכויים למצב של בניבת אופניים חשמליים פוחתים באופן משמעותי. אך ניתן לאבטח את האופניים במידה רבה גם באזורים מסוכנים יותר, מנעול לאופניים איכותי כנראה יעשה את העבודה אך יש לקחת בחשבון את הנסיבות של הסביבה ולנקוט במשני זהירות נוספים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה