שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מעבר למצופה- יונדאי i10


אמנון
 
 

מי שמתעניין ברכב מיני, בוודאי כבר שמע לא מעט על יונדאי i10וזאת כי כיום, לאחר שבשנת 2013 יצא הדגם החדש של יונדאי i10, רבים כבר מבינים שמדובר על אחד הדגמים המובילים בקטגוריית רכבי המיני בארץ, וזאת למרות שמדובר על רכב בקטגוריית המיני- הוא יודע להציע מגון יתרונות שלא היו מביישים רכבי משפחה. אם כבר אזכרנו את פרמטר המשפחה- ראוי לציין שרכב זה מיועד עבור קהל יעד נרחב, כך שגם אם מדובר על משפחה בעלת שלושה ילדים, i10עשויה להוות התאמה ראויה. כיצד? ובכן מאחור ניתן להושיב שני כסאות בטיחות עבור ילדים, פלוס מבוגר שיושב ביניהם בנוחות ואילו מקדימה ניתן להושיב בוסטר, וזאת בזכות העובדה שניתן לבטל את כרית האוויר הקדמית.

קהל יעד

לאור כל זאת ניתן למצוא שיונדאי i10מתאימה הן לצעירים שמחפשים אחר רכב מיני במחיר נוח שיודע להעניק תמורה מלאה והן עבור מבוגרים ואף משפחות בעלות שלושה ילדים. כמו כן רכב זה גם מהווה רכב שני אידאלי, כך שקל להבין מדוע ניתן למצוא אותו מככב על כבישי המדינה ורבים כבר הספיקו להתעניין לגביו.

סיפוק הלקוח הישראלי

העם הישראלי ידוע כלקוח קשה. לקוח שאוהב לשלם מעט ולקבל הרבה ועל כן יונדאי i10מתאימה נהדר לקהל הישראלי. לאחר הוצאה יחסית זעומה של 60 אלף ₪, ניתן לרכוש את הדגם היותר בסיסי שגם הוא יודע להציע תמורה נאה. כמו כן מי שמבקש ליהנות מכלל הציוד ומתמורה טכנולוגית יותר גבוהה, יכול למצוא שע"י תוספת של עשרים אלף ₪ לכל היותר, הוא יוכל לשים את ידיו על סוג המנוע היותר חזק, (1.25 ל' הגרסה האוטומטית), שכולל את רמת הגימור הגבוהה ביותר. כלומר מדובר על מחיר נוח שמציע הרבה בתמורה.

שיפורים שראוי להכיר

מלבד שיפור מהותי בעיצוב, שיפור ברמת החומרים, הגדלת המידות ותא מטען נוח במיוחד- גם חשוב לציין לטובה את אופי הנסיעה החלקה, חשוב לציין לטובה שדגם i10יודע לספק ביצועים טובים גם מחוץ לעיר ואפילו כאשר מדובר על רכב עם חמישה נוסעים ותא מטען מלא. מה כוללים אותם ביצועים? ובכן תחושת יציבות מרשימה, נטרול רעשי המנוע, תמרון אידאלי בעיר, האצה מהירה, היגוי קל, שליטה מרבית, רדיוס סיבוב איכותי, בלימה מהירה, האצה מהירה וכמובן רמת בטיחות גבוהה במיוחד שכוללת את מיטב הטכנולוגיות הקיימות בתחום לטובת נסיעה רגועה ואמינה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה