שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2518
מאמרים: 7559
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מצבר לרכב - מותגי המצברים המובילים והמומלצים בארץ


אייל שפע
 
 

מצבר הרכב הוא תחילת כל התנעה ופעולה ברכב עצמו, 
מצבר תקין הוא הבסיס לכל  פעולה תקינה של הרכב ללא מצבר המכונית לא תניע ולא תזוז אפילו כהוא זה.
מצבר לרכב הוא מקור האנרגיה לכל החלקים של הרכב, והחשמל המסופק דרך המצבר הוא הבסיס לפעולות שונות ומהותיות של הרכב החל משלב ההתנעה שבלעדיו הרכב יישאר במקום.

בחירה והתאמת מצבר לרכב

בחירת מצבר ראשיתו בהתאמה לסוג הרכב שלנו האמפר התאמה לתושבת ועוד.
שכן, מצבר שאינו חזק דיו  ומנגד ואינו חלש מדיי מבחינת האמפר שהוא מספק יהיה הבסיס להתנעה יציבה ועמידה בעומס הפעילות החשמלית הממושכת שמתבצעת ברכב, בנוסף בארץ כדאי לבחור מצבר של אחת החברות המובילות והמותאמות למזג האוויר הישראלי.

כיום ישנן חברות שנותנות שירות התקנת והחלפת מצבר עד הבית, אין צורך להתאמץ ולהגיע לחנות מצברים או לסניפים של היצרן ו/או היבואן עצמו אל להזמין מתקין מוסמך שהוא סוכן מורשה של החברה עד אליכם אם זה בבית או אם זה במיקום בו נתקעתם.

מצברי שנפ:
שנפ היא החברה הישראלית המובילה בשוק המצברים בישראל.
החברה הוקמה בשנת 1951 והיא הוותיקה והגדולה בישראל והיום מ 1991 היא אף מייצאת מצברים לאירופה
כשאנו קונים מצבר שנפ אנו קונים מצבר שיוצר בארץ בעל וותק ניסיון ותאימות מירבית לשוק הישראלי ולמזג האוויר והלחות השוררת בארצנו.
בנוסף למי שמחפש לשמור על איכות הסביבה המפעל עובד בתקנים מחמירים של שמירה על איכות  הסביבה והגנתה לרבות סינון השפכים החומצתיים והרעילים שהם התוצר של מפעלי מצברים בכל מקום.

מצברי וורטה ה VARTA
מצבר וורטה מיובא על ידיי חברת  טלרון  והוא אחד המצברים הנמכרים בעולם ופופולארי מאוד בארץ. מצבר וורטה מיוצר על ידיי JOHNSON CONTROLS  חברת ענק המייצרת מצברים ומובילה בעולם כולו בתחום.

מצברי וולטה VOLTA
מיוצרים על ידיי וולקן תעשיות רכב אשר נוסדה לפני כ 70 שנה והיא מייצרת , מפתחת ומשווקת מצברים לכל סוגי הרכבים תחת המותגVOLTA/מהנמכרים בארץ.

שמירה בסיסית על תקינות המצבר על ידיי הנהג
בלי קשר לסוג המצבר שרכשתם הימנעו מתחזוקה לקויה של המצבר זאת כדי שרכבכם ייסע בצורה אופטימלית בדיקות בסיסיות שמתבצעות עי הנהג כגון האם יש נזילה או או דליפה של חומצה מהמצבר עקב סדקים שנוצרו, האם הכבלים רופפים או שמע יש קורוזיה בחיבורי המצבר, במצברים שיש למלא בהם מים מזוקקים בדקו שגובה המים הוא בגובה המומלץ ע"י המדיד הפנימי ועוד. שמירה על אלו ועוד תביא לעמידות המצבר ותקינותו בדרך כלל אף מעבר לאחריות הרשמית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה