שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מצבר – הכוח של המכונית


cohen arik

כהן אריק

 
 

המצברים לרכב

המצבר של הרכב שלנו הוא בעצם המרכיב שמעניק לו את כל הכוח החשמלי. כאשר המצבר אינו תקין הוא יעצור את המכונית שלנו ולא נוכל להזיז אותה ממקומה. מסיבה זו חשוב להשקיע במצבר, להעניק לו את כל מה שביכולתנו ובתמורה ליהנות מתפוקה הרבה יותר טובה מצידו.

איך תבחרו מצבר לרכב בתל אביב

כאשר אנחנו באים לבחור מצבר לרכב עלינו לשים לב לכמה נתונים כדי שהבחירה תיעשה בחכמה והמצבר אשר אותו נבחר יעניק לנו את מלוא התפוקה והתמורה.

·        התאמה של המצבר לכלי הרכב – לכל כלי רכב ישנו מצבר. ברור שמצבר של קטנוע לא יתאים למכונית ומצבר של מכונית לא יתאים למשאית. גם בין סוגי המכוניות השונים יש לנו כמה וכמה אפשרויות וההתאמה של ה היא קריטית למען איכות הפעילות של המצבר.

·        אחריות – חשוב לברר לכמה זמן נקבל את האחריות על המצבר. ישנם בתי עסק שונים המציעים מצברים אך לא כולם יציעו גם את האחריות על המוצר. עלינו לבקש אחריות ארוכת טווח ככל האפשר על מנת שנוכל לישון בשקט למשך התקופה הקרובה ולהיות רגועים בכל מה שקשור למצבר.

·        חברה מוכרת – תמיד כדאי להעדיף את הרכישה של המצבר מחברה מוכרת וידועה. כמו למשל מצברי שנפ, מצברי וולטה וכדומה אשר שמם הטוב הולך לפניהם. אם נבחר מצברים של החברות הללו נוכל להיות רגועים כי בחרנו בחכמה את המצבר האיכותי והטוב ביותר לרכב שלנו.

·        מצבר עד הבית – חברות רבות מציעות את האפשרות של משלוח המצבר עד הבית. מדובר באפשרות נוחה במיוחד החוסכת לנו את הטרחה ואת הנסיעה בדרכים לצורך רכישה של המצבר.

לאחר שנבחר במצבר המתאים והמומלץ נגן עליו היטב. ננקה אתו מפעם לפעם, נשמור שהוא לא יתקרר או יתחמם יותר מידי ורק כך נוכל להיות בטוחים כי המצבר יעניק לנו בתמורה את מלוא כוחו ואונו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה