שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מצברים בישראל


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

 

לאחרונה ניתן לראות תופעה מאוד מעניינת כאשר שוק מצברים לרכב במדינת ישראל תפס תאוצה בצורה משמעותית. אז מדוע דווקא עכשיו ניתן לראות, באופן משמעותי, את שוק המצברים כה תוסס? רבים מייחסים את הסיבה לכך בעקבות כניסתם של היבואנים העצמאיים לארץ שמספקים רכישה של מצברים בעזרת רשת האינטרנט.

עם זאת, חשוב לציין פרט חשוב – המחירים אמנם מפתים אך הדבר יכול להיות הפכפך. מצברים, כפי שכולנו יודעים, מספקים לרכבים כוח ובשל כך, שימוש לא נכון במצבר יכול לא רק לגרום לתסכול על כך שרכשתם מצבר לא איכותי אלא גם יכול לחבל בצורה בלתי הפיכה ברכב. אם זה לא מספיק אז הדבר יכול לגרום לסכנת חיים של ממש.

מידע בנושאי המצברים.

אז מהו השימוש העיקרי שנעשה במצברים? ובכן, ניתן לחלק את השימוש הנ"ל לשניים – מצברים להנעה ואילו המצברים הנייחים. אז מה הם המצברים הנייחים? ובכן, מדובר על מצברים שמשווקים לשוק הסלולר והם נחשבים כטובים ביותר לשוק התקשורת. כמו כן, המצברים להנעה אלו הם המצברים שמתאימים לרכב.

מצברים לאופנוע

דווקא המצברים לרכבים דו גלגליים הם המצברים הנחשקים ביותר ומדוע? ובכן, מדובר על מאבק של ממש על כל לקוח בין היצרנים לבין היבואנים וכמובן בין אלו שמנסים למכור את המצברים שברשותם ברשת האינטרנט. באופן כללי ניתן למצוא הרבה סיפורים על מצברים שנמכרו ברשת והתגלו כפגומים ולכן מומלץ לרכוש אך ורק מגורם מוכר ומוסמך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה