שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מצברים – לשים לב לסימנים


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

לא תמיד כשהרכב לא מניע הדבר אומר שהגיע הזמן להחליף את המצבר. מאידך, אין הדבר אומר שאם הרדיו נפסק בפתאומיות ללא כל סיבה צריך להתעלם ממקור הבעיה שהינו – המצבר. במידה ואינכם יודעים מצבר הרכב הוא הגורם האחראי לכל מערכת החשמל ברכב.

כיצד אחריותו של המצבר באה לידי ביטוי? ובכן, אחריותו של המצבר מתבטאת באורות הרכב הן מבפנים והן מבחוץ, הפעלתו של הרדיו, צפירה וכמובן שהתנעה. בשל מגוון פעולותיו מומלץ מאוד להתייחס ברצינות אם אחד מהפעולות שציינו איננה מתבצעת כראוי שמה הדבר יכול להעיד על בעיה של מצבר לרכב.

מצברים

במידה ולקחתם את הרכב לבדיקה ובעל המקצוע קבע שהמצבר שבק חיים, מומלץ שלא לחפש אחר מצברים לרכב ברחבי רשת האינטרנט ומדוע? ובכן, ישנן מספר סיבות עיקריות. ראשית כל, אם אין לכם ידע בנושא הרי שלא תדעו להתאים את סוג המצבר לסוג הרכב – דבר שיכול לעלות לכם, בסופו של דבר, בחייו של הרכב עצמו.

מעבר לכך, אתם עלולים למצוא את עצמכם רוכשים מצבר שאיננו איכותי כל כך ולעיתים מצבר משומש כך שלאחר זמן קצר תאלצו לרכוש מצבר חדש והרי שידוע שמה שעולה בזול, אחר כך עולה ביוקר. מעבר לכך, בדרך כלל שקונים ממקום אנונימי ברשת האינטרנט לא מקבלים אחראיות על המצבר, דבר מאוד חשוב שהרי המצבר עלול להתקלקל והתיקונים יעלו לכם כסף רב.

אז מהיכן רוכשים? מומלץ ללכת אל המוסך המורשה או המוסך הקבוע עליו סומכים. במידה ואין כזה הרי שתוכלו להתייעץ ולבקש המלצות מחברים, בני משפחה, מכרים ואפילו לשוטט ברחבי רשת האינטרנט ולחפש אחר המלצות ולעיתים הזהרות מפני מוסכים כאלו ואחרים. לאחר שמוצאים את המוסך המועדף, כל שניתן לעשות זה פשוט להגיע לבדיקה ולקוות שאין נזק למצבר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה