שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מרצדס מסחריות


אמנון
 
 

רכבי מרצדס בעלי שם עולמי- מדובר על איכות, עיצוב ורמת חומרים גבוהה. עם זאת לא הרבה יודעים שגם בטריטוריית המסחריות החברה יודעת להציע מבחר עשיר ואיכותי שיצא לשוק לאחר מבחר מחקרים ארגונומיים, תרחישי שימוש ופיתוח קו עיצובי ייחודי עבור כל דגם וצורך. עם זאת יש דברים שלא משתנים כאשר מדובר על דגמי מרצדס ועל כן גם פה מדובר על חדשנות ורמה גבוהה של ביצועי כביש לצד הקפדה על איכות החומרים.

שלושת דגמים מובילים

במאמר זה נבחן את שלושת הדגמים המובילים בקטגוריית המסחריות, כאשר מדובר על שני דגמים של מרצדס ויטו, 6 דגמים של  מרצדס ספרינטר מסחריותועל דגם יחיד של מרצדס ויאנו. מכאן שכל מי שמחפש אחר רכב איכותי בתחום ההיסעים, יכול לזכות להחזיק באחד מדגמי מרצדס המובילים תוך התאמה מלאה לצרכים אישיים.

מרצדס ויאנו

נתחיל עם מרצדס ויאנו. מדובר על רכב שמיועד עבור נהג פלוס שבעה נוסעים ומבחינת מפרטו טכני הוא מציע מנוע של 2,978 סמ"ק, 224 כ"ס, תיבת הילוכים אוטומטית של 5 הילוכים, מיכל דלק של 75 ל' ומשקל כולל של 3,050. מבחינת בטיחות ניתן למצוא שש כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות, בלמי דיסקים משני הכיוונים, סייען בלימה ומערכת בקרת משיכה.

מרצדס ויטו

מכאן נעבור אל מרצדס ויטו. פה מדובר על אחת המסחריות המובילות בתחום ההיסעים. מרצדס ויטויודעת להציג ביצועים מרהיבים וכמובן מראה שמעיד על המשפחה הטובה ממנה היא מגיעה. הרכב מתאים לנהג+ נוסע, או לחלופין לנהג+ שני נוסעים. לנהג מחכה רכב מפואר עם חלונות כהים, תאורה שמחולקת בחוכמה, מתלים איכותיים ועוד, כך שכל אלו ביחד תופרים איכות נסיעה ללא פשרות. מבחינת בטיחות, כיאה לחברת מרצדס, יש שפע של מערכות חשובות ומצילות חיים כאשר כלל המערכות הן סטנדרט. בי היתר יש מערכת סיוע עבור בלימת חירום, מערכת חלוקת כוחות בלימה, מערכת בקרת משיכה וכמובן מערכת יציבות.

מרצדס ספרינטר

מכאן נעבור אל מרצדס ספרינטר מסחריות. פה כבר יש היצע של 6 דגמים שונים, כאשר ספרינטר נמוך וקצר שמיועד גם עבור הסעת בעלי מוגבלות פיזית, יש דגם אמבולנס שמאפשר הכנסה של כל הציוד הנחוץ, יש ספרינטר עבור 19 מקומות פלוס מקום למדריך, יש ספרינטר שמתאים ל16 מקומות ישיבה ולבסוף יש ספרינטר שמתאים עבור 14 מקומות. לסיכום- כאשר מדובר על מסחריותמבית נבחרת מרצדס מהר מאוד מגלים שהשמיים הם הגבול ואיכות היא מעל הכול.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה