שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מרצדס ספרינטר מסחריות


אמנון
 
 

הסדרה החדשה של המסחריות מבית מרצדס יכולות לספק כוח רב לעסק שלם, בטיחות גבוהה ביותר דרך הוצאות מינימאליות בתפעול הרכב לטווח הארוך. מרצדס ספרינטר מסחריות כוללות הן משאיות מרצדס ספרינטר והן מוניות מרצדס ספרינטר. המסחריות החדשות שחשפה מרצדס בשנת 2013 מציעות סדרה של דגמים מצוינים בעלי מנועים חסכוניים אשר עומדים בתקן המחמיר של זיהום אוויר אירו 6, מערכות בטיחות משוכללות המצילות חיים וכמובן לא ניתן להתעלם מהעיצוב הרענן, העדכני והמרשים שלהם.

המסחריות המובילות בעולם

מרצדס ספרינטר מסחריות  נחשבות כיום למסחריות המוצלחות בעולם ובשמונה עשר השנים האחרונות הן נמכרו בכמות של למעלה מ- 2.5 מיליון יחידות מסביב לעולם. מדובר למעשה במשאית קלה אשר הולכת ומשתכללת יותר ויותר במרוצת השנים הן מבחנת הנוחות שהיא מספקת והן מבחינת השימושיות הגבוהה שלה בקרב עסקים. המשאיות הללו יכולות לשמש עסקים או בתור מוניות מרצדס ספרינטר או בתור משאיות מרצדס ספרינטר. הן משווקות עם מנועי טורבו דיזל חזקים לנסיעות ארוכות ואמינות במיוחד.

חידושים ומערכות מובילות

דגמי הספרינטר של מרצדס משווקים עם נפחי מנוע החל מארבעה ליטרים ועד שישה ליטרים לאספקה של בין 95 עד 190 כוחו סוס. הדגם החדש מגיע עם מה חידושים מהפכניים בחטיבת המנוע הכוללים בין השאר מערכת אלקטרונית חכמה ומתקדמת המאפשרת צריכה נמוכה של דלק לצד מערכות זיהום אוויר שמאפשרות לרכבל עצמו להיכנס לתקן אירו 6. מרצדס השכילה להבין כי הדבר החשוב ביותר הוא נוחות הנהג על כן הסדרה של מרצדס ספרינטר מסחריות מגיעה עם תא נהג מרווח מאד לצד מערכות נהיגה נוחות.

בטיחות מקצועיות ואמינות מעל הכול

בטיחות הרכבים הללו נחשבת לאחת מהמתקדמות ביותר בעולם וניתן לשווקם על פי דרישה ותוספת תשלום לקבלת מערכת התרעה על סטייה מנתיבים, התנגשות קרובה או אף מערכת שנועדה להתריע על עצמים אשר ממוקמים באזור מת שאין ביכולתו של הנהג להבחין בו. סדרת הרכבים המסחריים מדגם ספרינטר של מרצדס מהווה נדבך מרכזי וחשוב מאד ליבואנית של מרצדס בישראל. הדגמים בסדרה זו מספקים רמה גבוהה של שימושיות עבור כל תחומי התעשייה בארץ. הסדרה קנתה לעצמה שם עולמי למקצועיות אמינות וחסכוניות.

מוניות מרצדס

מוניות מרצדס ספרינטר הן הגדולות ביותר בהשוואה לשאר הדגמים שמציעה החברה ומספקות שפע של מקום המתאים ללא פחות מעשרה נוסעים לרבות מטענם. מוניות אלו הן בעלות עיצוב מוקפד ונאה, תא נוסעים גדול ואיכותי המאפשר לסדר את המושבים ללא תא מטען או עם תא מטען. הנהג יכול ליהנות מסביבה נוחה ושימושית וכמצופה מכל דגם אחר של מוניות מרצדס גם כאן ניתן להבחין באיכות חומרים והרכבה מצוינת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה