שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מרצדס CLA180


אמנון
 
 

מכונית מרצדס CLA180מציעה את כל היתרונות הכלכליים, הסביבתיים וגם ברמת הביצועים. על אף שהרכב מצויד במנוע חזק ויציב בנפח 1,595 סמ"ק, הוא נחשב לאחד הידידותיים ביותר לסביבה: רמה 4 מתוך 15. בעוד אשר ביצועיו אינם קוטלי קנים, יש ברכב מנגנון חיסכון בדלק שנדיר למצוא בימינו. רק כעבור 18.7 ק"מ נגרע ליטר דלק. הרכב ניתן לבחירה מתוך 3 גימורים: URBAN– עם גריל קדמי משובץ יהלומים ומושבי רכב מעור ARTICO. גימור S.E– עם גריל קדמי מפוספס, ומושבי רכב מעור ARTICO, ו- S.E MANUAL– עם גריל קדמי מפוספס ומושבי רכב משולבים עור ARTICOובד.

כיצד הרכב חוסך לכם במשאבים

הרכב מצויד במערכת חכמה מסוג ECO Start Stopאשר מונעת צריכה לא חכמה של דלק וחוסכת גם ביתר המשאבים. בזכותה, תיהנו משקט לזמן ארוך בין תדלוק אחד למשנהו: רק 6.8-7.0 ליטר דלק נגרע כל 100 ק"מ בעיר, 4.2-4.5 ליטר נגרע בכל 100 ק"מ שתיסעו בכביש בינעירוני, ו- 5.1-5.4 ליטר ייגרעו בכל 100 ק"מ במהלך נסיעות משולבות. הגעה ל- 100 קמ"ש – בתוך 9.2 שניות בלבד. ללא ספק, הרכב צפוי לחסוך לכם בהוצאות שוטפות לא מעטות ביחס למכוניות מודרניות רבות המיוצרות בהווה.

התרומה הסביבתית של מרצדס CLA180

מרצדס CLA180נמצא במדרג סביבתי מכובד ביותר, שכן סף הזיהום שלו הוא רק 4 מתוך 15. זהו נתון שכמעט חופף לזה של רכב ירוק לחלוטין (למשל רכב המונע על חשמל במקום סולר ובנזין). במקרה שכזה, גם אם תאומץ התקינה המקובלת באירופה, לפיה רכבים מזהמים לא יוכלו להיכנס לאזורים מסוימים במרכזי הערים, הרכב שלכם תמיד יהיה מורשה כניסה. כפי שוודאי שמתם לב, כל זה לא בא על חשבון ביצועי מנוע, מהירות ותנועה חלקה של הרכב. בעבר, סברו הצרכנים כי מה שנוח בביצוע עולה להם בדלק ומתבטא בפליטת מזהמים. כיום, היצרנים שינו את קונספט הייצור שלהם והם מתחרים ביניהם לא רק על ביצועי בוטיק אלא גם על היכולת שלהם לחסוך בפליטת מזהמים סביבתיים.

מידות הרכב ואפשרויות האחסון בתוכו

מרצדס CLA180הוא רכב בעל מידות 4,630x1,777x1,432מ"מ, ובעל נפח אחסון 470 ליטר בתא המטען האחורי. ברכה ניתן למצוא תא כפפות מואר וממוזג, משענת יד קדמית בעלת תא אחסון, מחזיק כוסות במושב הקדמי, כיסי אחסון בדלתות הקדמיות, ובגימורים S.E MANUALו- URBANבלבד יש גם תא אחסון בקונסולה המרכזית (כלומר, בגימור S.Eאין תא אחסון שכזה).


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה