שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2268
מאמרים: 7270
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מרצדס GLA Class קלאסה של מכונית


אמנון
 
 

מרצדס GLA Class היא מכונית שמשלבת  יתרונות ההופכים אותה לבחירה מצוינת הן כמכונית לנסיעה בעיר וכבישים בין עירוניים והן רכב שטח ופנאי- חזק, עמיד ועביר בכל תוואי, בכל תנאי. ההקפדה היתרה על איכות ובטיחות הופכת תת הנהיגה בדגם מרצדס GLA 250 כמו גם  בדגם מרצדס  GLA 200  לבטוחה ורגועה. כל נהג ומן הסתם גם כל נוסע. יש כאלה שמייחסים חשיבות יתר למרכיבים מסוימים ברכב וכל אחד מהם יוכל למצוא את מרצדס קלאס נותנת מענה מיטבי לכל אחד מהם לחוד בכלל ולכולם יחד בפרט.

דגם משופר

מרצדס GLA 250מוצעת לנהגים עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות ההופכות את הנהיגה לבטיחותית יותר מאשר בעבר. התוספת החשובה היא מערכת לניטור ערנות המשמשת אמצעי אזהרה חשוב מאין כמוהו מפני מצב אשר אי שימת לב אליו עלולה לגרום תאונה. בנוסף שי בדגם זה שבע כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות והחלקה ומערכת PRE SAFEהשומרת מכל משמר על הנהג ועל הנוסעים. דגם זה כולל גג זכוכית פנורמי שניתן לפתיחה חשמלית, תאורת יום קדמית  ואחורית בטכנולוגיית LED, חבילת כרום חיונית , צבע מטאלי עם שכבה חיצונית ייחודית למניעת שריטות, קו חלונות בגימור כרום ועוד.

דגם מאובזר

מעצם היותה רכב בקטגוריית  מרצדס GLA Class  גם  מרצדס  GLA 200 מאופיינת ומצטיינת בגימור פנימי מלוטש ומרהיב, באיכות ובנוחות המעניקים מה שבתחום האינטרנט מוכר כ"חוויית משתמש". האפשרות לוונון המושבים מקלה על שינוי מנחי הגוף במהלך נסיעה ממושכת. תאורת אביזרים פנימית כגון לרגליים למשענת הראש ועוד הופכת את הנסיעה לנעימה יותר גם בחושך.

בעיר ובשטח

גם מי שמכירים את הדגמים הקודמים של מרצדס עשויים להיות מופתעים מרמת החידושים והשכלולים של מרצדס קלאס. שילוב של בטיחות, נוחות, עיצוב, יציבות, ביצועים, ושקלולם של כל אלה למחיר המוצע הופכים את רכישת כל אחד מהדגמים של מרצדס קלאס לקנייה מועילה ומשתלמת. זה מכבר נהנים  בעלי המכונית מנסיעה לצורכי עבודה כמו גם לשעות הבילוי והפנאי  בשטח ומוצאים אותה נותנת להם מענה מיטבי בכל מקום ובכל זמן. מכונית מועילה ומהנה גם יחד מייתרת את הצורך של מי שיכולים להרשות עצמם לייעד ולייחד תקציב לרכישת רכב שטח בלבד. חבל על הכסף. מרצדס קלאס  עושה את העבודה היטב גם כאשר אתם בחופשה...


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה