שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

מרצדס class A השוואת דגמים שונים של מרצדס A180


אמנון
 
 

מרצדס class Aהיא סדרת המכוניות הקומפקטיות של מרצדס, בתוך סדרת מרצדס class Aתמצאו מספר דגמים נפלאים המקנים לכם את הנוחות, הטכנולוגיה, והאבזור של מרצדס רגילה במחיר נוח של מכונית קומפקטית. בין הדגמים שבתוך הקטגוריה של מרצדס class Aתמצאו את מרצדס A180ואת מרצדס A200גם בתוך דגם  מרצדס A180  תמצאו תתי דגמים עם אבזור שונה ותכונות שונות.

מגוון נוח של דגמים

מגוון הדגמים מאפשר לכם לבחור בצורה מדויקת בדיוק את הרכב אשר מתאים לכם. בכול דגם יש אבזור מתקדם ויש דגמים עם אבזור מתקדם ומפנק עוד יותר כאן נשווה בין תתי דגמים בתוך רכב מרצדס 180A  . הדגם הזה מתחלק לשלושה תתי דגמים דגם styleדגם style manualודגם urban  כך למשל תוכלו למצוא בדגם הראשון (style) חישוקי סגסוגת של 16 אינץ' וכך גם בדגם השני (style manual)  ואילו בדגם urbanתמצאו אפילו גלגלי סגסוגת בגודל של 17 אינץ'. בדגמים השונים לא תמצאו חלון גג חשמלי שלא נכלל בסוג רכב זה של מרצדס A180. ברכבים השונים של מרצדס A180תמצאו מבנה גריל קדמי, בכול הדגמים במבנה זה תמצאו שתי צלעות.

פינוקים מיוחדים בדגמים השונים

תוכלו למצוא בדגם URBANגג זכוכית פנוראמי עם פתיחה חשמלית, בשאר הדגמים לא תמצאו כסטנדרט כזה גג זכוכית פנוראמי. לגריל הקדמי יש גימור נאה ומרשים בדגם ה URBANאותו גימור גריל יהיה בצבע מוכסף ואילו שאר הדגמים אותו גימור גריל יהיה בצבע הרכב. בכול הדגמים תמצאו באופן אחיד פגושים ומגני צד בצבעו של הרכב אשר מוסיפים בטיחות ועיצוב נאה לרכב. בכול הדגמים כמו כן תמצאו מראות צד חשמליות שניתן לכוון בכפתור נוח. מראות אלה הן גם מחוממות למנוע אדים ולשפר את הראות בנהיגה חורפית. בדגמים כולם תמצאו גם מאותתים אינטגראליים בצורת V SHAPEכלומר בצורת וי.

אבזור תאורה בדגמים השונים

בכול הדגמים תמצאו תאורת יום קדמית שמבוססת על תאורת LED(לד) בשני הדגמים השונים האפיון של התאורה מעט שונה מאשר התאורה בדגם ב URBAN. בדגם האורבן של דגם מרצדס 180 Aתמצאו גם סופיות מפלט גלויות. תמצאו בדגם האורבן גם גימור כרום לסופיות המפלט, מה שלא קיים בתתי הדגם האחרים. יש גימורים ועיצובים שלא תמצאו בדגמים אלה אשר יש בדגמים אחרים של מרצדס כמו חבילת כרום חיצונית שאין בדגמים אלה או צבע מטאלי בעל שכבה ייחודית למניעת שריטות שגם אותו לא תמצאו בדגמים אלה של מרצדס. גם חלונות אחוריים כהים אין בדגמים אלה. לעומת זאת בכול הדגמים תמצאו קו חלונות בגימור כרום וכן ידית מטען הגימור כרום תוכלו למצוא גם תאורה אחורית בטכנולוגית LEDכאשר התאורה שונה מעט בין הדגמים השונים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה