שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

משאיות מרצדס


אמנון
 
 

משאיות, בניגוד לרכב פרטי, חייבות להיות מותאמות במאה אחוז לצרכים של הלקוח. זה נכון אמנם שגם כאשר אנחנו קונים רכב פרטי, אנחנו רוצים לוודא שאנחנו קונים את הדגם המתאים לנו ביותר, אבל בסך הכל מדובר בשוק מאוד מגוון, המכיל שלל דגמים ובהם לא אחד ולא שניים יכולים להתאים לנו. מעבר לכך, מדובר בשוק של מוצרים מן המדף אותם אנו קונים כפי שהם, וללא יכולת התאמה אישית. בעולם המשאיות הדברים שונים לחלוטין ודורשים הסתכלות אחרת, הסתכלות שקולה יותר, רצינית ושיטתית.

סט של שלושה דגמים מנצחים

בדיוק מנקודת פתיחה זו פיתחה מרצדס את קטגוריית המשאיות שלה עם מגוון רחב של דגמים המספקים מענה לכל צורך ולכל תפקיד בעולם ההובלות והשינוע. במסגרת זו, ניתן לעמוד על שלושה דגמים מרכזיים ופופולאריים של החברה, דגמים הכוללים את משאיות מרצדס ספרינטר עד 5 טון, משאיות מרצדס אקטרוס למשימות כבדות, וכן משאיות מרצדס אקסור עד 18 טון, כשכל אחד מן הדגמים הללו יכול לעבור תהליך של התאמה אישית במגוון רחב של קונפיגורציות.

התאמת סביבת הנהג ורמת ורסטיליות גבוהה של קונפיגורציות שינוע

התאמה אישית של משאית הוא תנאי בסיסי בכל רכישה ולמרצדס עומדים כל הכלים הדרושים לביצוע התאמה זאת. במשאיות השונות של מרצדס תוכלו לבצע התקנה של מרכבים שונים, ארגזים באורכים שונים ומשקלים שונים, תאי קירור, חללי הובלה מובנים ברכב במיוחד בדגמי משאיות מרצדס ספרינטר המאפשרות קונפיגורציות בהתאמה אישית מלאה או מרכבים מובנים עם חלל פנימי גדול. כמו כן, כל דגמי המשאיות של מרצדס מצויידות במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר בשל החברה, במערכות לחסכון בדלק ומערכות להפחתה משמעותית של רמת זיהום האוויר של המשאית.

משאיות מובילות בכל דרך

משאיות מרצדס אקטרוס שזכו לתואר משאית השנה הבינלאומית לשנת 2012 מציעות לכם שלל קונפיגורציות אפשריות לתפקידים כבדים (Heavy Duty), תוך שימת דגש לא רק על קונפיגורציות טכניות, אלא גם על סביבת הנהג שצריכה להיות מושלמת ותומכת בשגרת הנהיגה של נהגי משאיות. הדברים נכונים גם ביחס לדגמי משאיות מרצדס אקסור עד 18 טון, שגם אותן אפשר להתאים עם שורה של מרכבים, נגררים וארגזים באורחים שונים בתחום ההובלה והשינוע הבינונית. בכל דגמי הקטגוריה ניתן לזהות קו מנחה של חשיבה על צרכי הנהג, חשיבה על צרכי החברה המפעילה את המשאיות, ובשורה התחתונה חשיבה מעמיקה על צרכי הלקוח ובניית הפתרון האולטימטיבי עבורו, בכל מצב, לכל צורך ובכל תנאי הדרך והעבודה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה