שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

משאיות מרצדס עבור מגוון צרכים


אמנון
 
 

חברת מרצדס ידועה כחברה אמינה ובעלת מוניטין מפואר שהולך לפניה. שלל ההרכבים שיצאו תחת ידי החברה היו עד כה איכותיים ובעלי ביצועים מרהיבים, וכך גם פה בתחום המשאיות נעים לראות שכל אותם יתרונות שמזוהים עם מרצדס נשארו- כמובן שגם לצד המחיר היוקרתי. בין היתר החברה מציעה סדרת משאיות בינוניות וכבדות אשר מתאימה עבור מנוף, הובלות כבדות, מערבל בטון ועוד.

מרצדס אקטרוס

משאיות מרצדס אקטרוס יכולות להגיע מותאמות עבור מגוון צרכים כך למשל ניתן למצוא אותן מחוברות למערבל בטון באופן מושלם ויעיל. משאיות מרצדס אקטרוס מאוד חזקות, בעלות מנוע מרשים,מאוד חסכוניות בדלק, ידידותית לסביבה ואמינות בשטח- גם בתנאים יותר מאתגרים. ניתן לחבר בין תיבה רובוטית מתקדמת לבין תיבת הילוכים אוטומטית, (תלוי מהו הייעוד), כאשר המשקל הכולל אינו פחות 32 טון ועל כן ללא ספק המשאית אידאלית עבור עבודות מאומצות. מלבד ההיבט הטכני היא גם מציעה לנהג חווית נהיגה ותפעול, הקבינה מרווחת, התוספות הטכנולוגיות מתקדמות, החומרים איכותיים ומורכבים כראוי.

מרצדסאקסור

בעוד הדגם הקודם עמד ב32 טון, הרי שדגם אקסור מסתפק ב18 טון. מדובר על משאית בעלת מנועים יעילים וחזקים, על שלדה חזקה, קבינה נוחה וניתן לבחור בין מגוון הילוכים, קבינות ומנועים- כך שישנה התאמה מלאה עבור מנעד רחב של עבודות. לצורך הדוגמה יש קבינה עבור יחיד עם תא בודד מורחב כאשר מכל עבר יש אבזור משודרג והנדסת אנוש מצוינת. לרוב משאיות מרצדס אקסור משמשות עבור הובלות רחוקות יעד, כאשר בחלק מהמקרים מחובר אליהן מנוף, יחידת קירור או דופן הידראולית. כמו כן טוב לדעת שיש רשימת יתרונות נוספת עבור משאיות מרצדס אקסור והיא מתמקדת במערכת קול שמאפשרת שליטה על ההגה, במיזוג אוויר איכותי, בבקרת שיט, בחלון עילי, במראות חשמליות מחוממות, בחלונות כהים, במגביל מהירות, ואם יש מי שמבקש לחסוך ולהיות ירוק, טוב לדעת שיש הכנה עבור מערכת גז וחשמל.

מרצדס ספרינטר

דגמי משאיות מרצדס ספרינטר בעיקר מסייעים עבור היסעים והובלה, כאשר פה מדובר אך ורק על 5 טון. משאית זו מאופיינת גם היא עם מנוע חזק ויעיל, עלות תפעול יחסית נמוכה ואופציה להתאים את הנסיעה עבור כל משימה. כמו כן משאיות מרצדס ספרינטרמגיעים אלינו במגוון דגמים, כך לדוגמה יש כאלו בעלי שלוש מקומות ישיבה מלפנים פלוס מקום לארבעה נוסעים מאחור, כך שניתן להעמיס תכולה לצד צוות עובדים, וגם פה ניתן לבחור בין שני סוגי מנוע שונים כאשר שניהם יעילים וחסכוניים. אם נסכם אופציה זו נאמר שהיא משאית קלה, בעלת עלויות תפעול נמוכות והיכולת שלה להתאים את עצמה עבור שלל צרכים הינה מרבית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה