שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

משלוחים שיחסכו לכם זמן


lina hil
 
 

יצא לכם פעם להגיע למקום מסוים ולגלות ששכחת משהו חשוב מהמקום בו הגעתם מרוב התרגשות שהיתה שם?
מה תעשו אם מה ששכחתם נמצא במרחק שידרוש ממכם לנסוע לצד אחד לפחות שעה ויגזול מכם שעתיים לא כולל את הזמן הקצרצר שתשקיעו בכול עצירה. ומה אם בנוסף תזכרו ששכחתם פגישה ואתם מוצאים את עצמכם כבר 40 דקות אחרי שיצתאם ויש גם פקק באמצע הדרך שלא דווח או פשוט לא היתה ברירה והנה אתם מתחילים להתעצבן ומבינים שבקום 2 וחצי שעות, יקח לכם בעצם להשקיע 3 וחצי שעות לפחות מזמנכם..
הפתרון לכל זה שהיה מונע מהזמן , הטרחה והעצבים שלכם להתבזבזב על טעות קטנה ופשוטה והיא פשוטה באמת. מה יותר קל מלהתקשר לחברת שליחויות שתעשה זאת יותר מהר ויעיל? פקקים אינו משהו שאמור לשבש את הזמן הדרוש במידה והשליח יתקל בפקק תנועה , הענין הכספי לעיתים יוצא משתלם יותר אך מה שבטוח, מבחינה נפשית והזמן שהייתם משקיעים יחסך.
לכן חפשו לכם באינטרט במנועי חיפוש כמו גוגל או חברה אחרת שהשטלתה על דף הבית של הדפדפן, חברות משלוחים או חברות שליחויות חפשו את אלו שעובדים באזורכם ולא להתעצל לבדוק את טיב שרותם. כיום בעידן המודרני ואין ספק שהטכנולוגיה גם כאן משפיעה אך לצערי לא לכולם יש את הרצון ואת הכלים והמשאבים הדרושים בשביל להשקיע בחברה או באתר האינטרנט
למשל האם האתר תומך בטאבלטים וסמאטפונים ? האם האתר מציע שרותים מתקדמים לדוגמה: מעקב אחר המשלוח, עדכון של השליח 5 דקות לפני הגעתו על מנת למנוע עיקובים. עמידה בזמנים גם משרת את אותה חברה שאם השליח מקדים ואותה תוכנה לא מודיעה השליח מוודא זאת. ועוד נתון חשוב, הייתי בודק האם יש אפשרות התקשרות עם אותו שליח והאם יש אפשרות לקבל את מצב המשלוח באונליין באתר או המכשיר הטלפון של המזמין משלוח.
אם אתם מחפשים חברה שתעבוד איתכם קבוע וכך בעצם תקבלו הנחות והטבות קבועות וגם בראשותכם לבנות מערכת יחסים שתתואם ותתכוון לטובתכם , הדרך היא לחפש חברות שליחויות שעובדות 24/7 וכולל שישי שבת מכיוון שאי אפשר לדעת מה תצטרכו ובאיזה זמן ושעה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה