שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

נגררים לרכב וסוגי נגררים מיוחדים


עדן שקיר

עדן שקיר-אביב סוכנויות

 
 

למה צריך נגרר?

נגרר לרכב מאפשר לכל רכב להגדיל משמעותית את יכולת נשיאת המטענים שלו ולאפשר הובלה של מטענים בצורה קלה ונוחה. שימוש בנגרר מאפשר להיפטר מהציוד המועמס ברכב, ולפנות את מושבי הנסיעה של הרכב. לדוגמא:  לטובת טיולים ניתן לנסוע כמה אנשים, ואת כל הציוד הנלווה יהיה אפשר להוביל עם הנגרר. כמו כן נגרר לטובת עבודה, בעת יציאה לעבודה בשטח עם פועלים, יהיה ניתן את הציוד של העבודה להעמיס על הנגרר , וכך יהיה מקום רחב יותר לעובדים בתוך הרכב.

כל הנושא של נגרר לרכב נמצא תחת פיקוחו המתמיד של משרד התחבורה בשל הסיבה הפשוטה שמדובר  בכלי רכב הקשור ישירות לבטיחות בדרכים. אנשי משרד התחבורה דואגים ומקפידים על כך שכל העוסק בתחום של נגרר לרכב יעבוד לפי התקנים המחמירים הנקבעים על ידם. זה המקום לציין כי, קיימים בשוק מספר עסקים העוסקים בייצור נגררים, רק לחלקם יש רישיון מטעם משרד התחבורה. לפני שאתם רוכשים נגרר (ולא משנה מהו הצורך) מחובתכם לוודא כי לבונה הנגרר יש היתר.

כל עסק נייד נדרש ברמה הבסיסית והראשונית ביותר לנגרר לרכב. כמות סוגי הנגררים שקיימים כיום תואמת את כמות העסקים הניידים הפועלים בשוק. סוג הנגרר יקבע בהתאם לסוג הרכב הגורר. כך למשל רכבים פרטיים נדרשים לנגרר שונה מזה אשר יידרש לרכבים מסחריים כאשר ברוב המקרים נגררים כבדים וגדולים יתאימו יותר לאלו האחרונים. ע"פ תקנות משרד התחבורה, כל ייבואן רכב חייב לספק מידע על יכולת הגרירה של הרכב שהוא מביא לישראל, ובהתאם לנתונים אלו, ניתן להרכיב וו גרירה מותאם, וגודל נגרר מתאים. גרירת נגרר עם הרכב צריכה להתבצע אך ורק לפי מה שמצוין בהוראת הרישוי של הרכב. מהו המשקל הכולל שאותו ניתן לגרור ובמידה וברכב מותקן וו גרירה יהיה חייב להיות רשום ברישיון הרכב שהינו עם  וו גרירה.

בישראל, לכל נגרר יש  מספר רישוי נפרד, והוא מחויב בביטוח ובטסט שנתי בדיוק כמו הרכב הגורר . הנגרר נבנה עם  תאורה אחורית, וחיבור לחשמל  הרכב. כל אלו חייבים להיות תקינים.

נגררים לרכב וסוגי נגררים מיוחדים:

ניקח לדוגמא בעל עסק לשלטי פרסום הנדרש במסגרת עבודתו לשנע את השלטים ממקום למקום באופן קבוע או חד פעמי בלבד. לשם כך יהיה עליו ראשית למצוא נגרר מסוג מסוים שיוכל לענות על הצרכים הנ"ל. באותו האופן אנשים הנוהגים לצאת מדי שבוע לרכיבות שטח עם אופנועים יחפשו אחר נגרר שיוכל לשאת משקל בסדר גודל של שלושה אופנועים שיאפשר להם להגיע בקלות לאזור המבוקש. יש המון סוגים של נגררים מיוחדים בהתאמה אישית כמו נגרר קיוסק, אשר מספק ניידות של קיוסק ופתיחתו בכל שלב באמצע הדרך. נגרר מיוחד להובלת סוסים יכול להתאים למשל לנשיאת סוסים המיועדים לתחרויות במרוצים או להצגה בתערוכות. נגרר מהסוג הזה יגיע עם פתחי אוורור בגובה נכון בהתאם לגובהו של הסוס.
נגרר להובלת RZRאו מיול לטובת טיולים. נגררים נוספים משמשים לצרכי שינוע של גנרטורים, מיכון וציוד חקלאי, עוקב מים, בקר וכיוצא באלו ישנם עוד המון סוגים שונים של נגררים מיוחדים... אך כל נגרר נקנה לפי צרכיו של הלקוח. בעת בואך לרכישה של נגרר, וודא כי הינך יודע עבור מה הן מטרות הגרירה אותן אתה צריך.

נגררים איכותיים, נבנים בסדנאות מורשות שלמעשה יכולות לייצר כל סוג של נגרר לפי הזמנה אישית. מומלץ לבדוק אילו דגמים קיימים בשוק, ולחפש אלטרנטיבה דומה במקומות המייצרים נגררים. בנוסף במקומות אלו, לעיתים יש גם נגררים יד שנייה, נגררים משומשים שיכולים לבצע את אותה העבודה, בחצי מחיר.

חשבו על זה..

סעו בזהירות ! 

 

עדן שקיר-אביב סוכנויות 

http://www.avivmotor.co.il/


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה