שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

סוגי שילוח בינלאומי - שילוח ימי מול אווירי


דוד כהן

עורכת תוכן באינטרנט

פארטי אפ בניית אתרים וקידום אתרים

http://www.partyup.co.il/

 
 

העברת חפצים או מעבר דירה בתוך ישראל היא קלה. כל מה שצריך זה לשכור מוביל, לקחת יום או יומיים חופש מהעבודה, לארוז, בעזרת בני המשפחה ולנסוע למקום מגורים חדש. אך כאשר מדובר על מעבר או שילוח חפצים מעבר לים, לארה"ב, לקנדה, או למזרח הרחוק - זה עניין שונה לחלוטין.

שילוח בינלאומי יכול לגרום לדאגה, אם לא משקיעים מחשבה ובוחרים בקפידה את דרך השילוח הנאותה, אך בשנים האחרונות, חברות שילוח בינלאומי מבצעות עבורכם את כל העבודה, מאלף ועד תו, הן מעסיקות אנשי מקצוע, אשר חלקם אף מתגוררים במדינות יעד מועדפות, כדי להשלים את תהליך השילוח ולתת מענה ושירות גם מעבר לים.

חברות שילוח בינלאומי מעניקות בישראל שירותי שילוח בינלאומי דרך האוויר ודרך הים, שילוח דרך היבשה אינו מקובל בארץ, מסיבות ברורות. מיותר לציין כי שילוח דרך הים לוקח זמן רב, אך גם חוסך לך כסף ולעיתים מהווה את הדרך הטובה ביותר להובלה. בהובלה דרך הים הציוד או החפצים שלכם יאוחסנו בתוך מכולה ובד"כ תוכל לבקש להיות נוכח גם בזמן האריזה. המכולות עשויות בהתאמה ללחות, לרטיבות ולמזג אוויר באיזור הים. כאשר המכולות מגיעות לנמל היעד הימי, הן מפורקות והסחורה מחוייבות לעבור בדיקה במכס. השילוח הימי למרות היותו איטי, מאפשר תכולה גדולה גם בגודלה וגם בכמותה, מאשר השילוח האווירי.

אם אתם מעוניינים בשילוח ימי ואינכם בטוחים כי תמלאו מכולה שלמה, יש פתרון. במסגרת השילוח הימי ניתן לבצע משלוח שיתופי LCL – אשר מאפשר לכם לשלוח סחורה בשיתוף עם לקוח אחר, כך לא תאלצו לשלם עבור מכולה שאיננה מלאה וההוצאות יתחלקו, זאת להבדיל ממשלוח LFL, אשר מעיד על מכולה מלאה.

בשילוח האווירי ניתן להעביר כיום כמעט כל דבר, מלבד סחורות בעלות מטען חורג וחומרים כימיים מסויימים, אשר ידרשו מכם להמציא אישורים מיוחדים. מס' יתרונות לשילוח הימי, מעבר לכך שההובלה היא בתנאי יובש, יחסית לשילוח הימי, היתרון הגדול והחשוב הוא נושא מהירות ההובלה האווירית. מטען שמגיע באוויר, יכול להגיע למדינת היעד באותו היום שבו הוא נשלח. יש חשיבות רבה לנושא הזמנים, לפחות עבור אנשים מסויימים ולכן השילוח האווירי, על עלותו הגבוהה, יחסית להובלה ימית, יהיה שווה את ההוצאה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה