שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

סוויץ' בצד שלישי לא מטעם כלמוביל


אמנון
 
 

רבים מבקשים למכור את הרכב הנוכחי ולרכוש רכב חדש במקום, אך רק המחשבה על אינספור טלפונים, בירורים, השוואות, ספקות, הגעה למוסך והתאכזבויות מוציאים לא פעם את האוויר מהמפרשים וזאת לפני שבכלל יוצאים לדרך. על כן אם אתם מאותם אנשים שלא מבינים הכול על רכבים ולא יודעים מה טוב לבדוק, מה יש לשאול, ממה יש להימנע וכדומה- בטח תשמחו לדעת שכיום יש פתרון עבור הבעיה וזאת בזכות פלטפורמת Switchרכב יד שניה.

במה מדובר?

פלטפורמת Switchרכב יד שניה מציעה מהפיכה בשוק המכירה והרכישה של מכוניות יד שנייה מידיים פרטיות- מדובר על התערבות של גוף מנוסה ומקצועי שלוקח את המושכות לידיים שלו ומאפשר לכם להישאר בצד מבלי לדאוג לדבר באופן אישי, וזאת כיוון שהחברה עושה כל שביכולתה על מנת  לאפשר ללקוח להיות מחוץ ללופ כאשר היא מערבת אותו רק בשלב הסופי כאשר נמצאת התאמה.

כיצד זה עובד?

ובכן ראשית נציין ששירות זה בא גם לטובת מוכר הרכב וגם לטובת מי שמבקש לרכוש רכב יד שנייה מידיים פרטיות ובמצב טוב. אם נתחיל עם המוכר נציין שכל שעליו לעשות זה פשוט מאוד, עליו להיכנס לאתר של Switchולהשאיר מידע כללי אודות הרכב אותו מבקשם למכור. לאחר מכן החברה יוצרת קשר ואז מתחילה לבדוק את הרכב במכון מורשה מטעם משרד התחבורה, לוקחת תמונות של הרכב מכל הכיוונים וברזולוציה טובה, מפרסמת את הרכב במדיות השונות וכמובן שעוזרת לקבוע עבורו מחיר, וזאת בהסתמך על ניסיון עבר ומצב טכני של הרכב. כמו כן יש לציין שלא כל רכב יכול להיכנס למאגר המובחר של Switch, אלא רק רכב שנמצא פחות מ8 שנים על הכביש, בעל קילומטראז' נמוך, ללא תאונות שלדה ובעל מנוע וגיר תקינים- כך שברגע שלקוח נכנס למאגר הוא יודע שכל מה שמוצג בעל נתונים טכניים סה"כ טובים.

מהיר ואלגנטי

אם נעבור לצד של הרוכש נמצא שהוא מצדו גם נכנס לאתר, עובר על התמונות, מקבל הסבר על פגמים במקרה והם קיימים ולאחר שנמצא הרכב הרצוי החברה מתאמת בינו לבין בעל הרכב פגישה במשרדי החברה שיושבים בפי גלילות. לאחר שנסגרים התנאים החברה שוב לוקחת פיקוד- עוזרת הן בהעברת הכספים והן בהעברת הבעלות- כך שהכול מתנהל באופן נוח, מסודר, מהיר ואלגנטי.

חבילת ביטחון

עוד כמה יתרונות נוספים ששווים אזכור נוגעים לעובדה שכאשר בוחרים לרכוש רכב יד שנייה דרך  סוויץ',ניתן להיות רגועים שקודם כל מדובר באיכות, ושנית גם ניתן להיות רגועים כי תוך חמישה ימים ניתן להתחרט ולקבל החזר כספי מלא וגם כיוון שהרכב מגיע עם אחריות של שישה חודשים ומכאן שמדובר באיכות ושירות מדהים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה