שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

עבודה בענף הרכב


סנונית

סנונית שירותי תוכן

http://snunitcontent.co.il/

 
 

אם אתם מחפשים בימים אלה מסלול מקצועי מרתק, שיפתח לכם פתח לקריירה מעניינת במקצועות טכנולוגיים, ואם אתם אוהבים את עולם הרכב, שווה לכם לשקול להירשם לקורסים מקצועיים בתחום זה.

שווה לכם לדעת כי ענף הרכב הוא ענף שנחשב כיום לענף שיש בו הזדמנויות תעסוקה רבות בשכר גבוה, עם אפשרויות רבות להתקדם ולהתפתח. כל הנושא של תחזוקת הרכב, עבר שדרוג גדול בשנים האחרונות. כיום המוסכים אינם עוד מקומות מלוכלכים שמתבצעת בהם עבודה ידנית, אלא אזורי הייטק של ממש והמוסכניק הטיפוסי עובד יותר עם המחשב וכלים טכנולוגיים מתקדמים מאשר עם הידיים.

 

כדי שהמוסכים הללו יתפקדו וכדי שהמכוניות ייסעו כמו שצריך, זקוקים בענף הרכב לעובדים מקצועיים בעלי ידע טכנולוגי מתקדם. את הידע הזה אפשר לרכוש במגוון מכללות ברחבי ישראל שמעבירות קורסים בתחומים שונים של הרכב, כמו למשל קורס דיאגנוסטיקה שמכשיר חשמלאים בכל הקשור לפתרון תקלות במנועים ועבודה עם מנועי הזרקת דלק, אוטוטרוניקה, שבה לומדים כיצד לאתר תקלות, לבצע תיקון במערכות הרכב ועוד. קורסים נוספים שניתן ללמוד אותם הם שמאות, בטיחות, בוחן רישוי, בוחן רכב למכשור, מיגון ומולטי מדיה לרכב ועוד.

 

את הקורסים הללו תוכלו למצוא במכללות שונות בפריסה ארצית ושווה לכם לחפש היכן נמצאת מכללה בסמוך לביתכם. לכל קורס יש דרישות קבלה שונות אבל לחלקם ניתן להתקבל גם ללא ניסיון כלל בענף, לקורסים מתקדמים יותר דרוש ניסיון מסוים, וכן לעיתים יש גם דרישה שקשורה למספר שנות הלימוד. הקורסים נמשכים בדרך כלל כמה מאות שעות לימוד ובסיומם אתם מקבלים תעודה שמאפשרת לכם להתחיל ולעבוד בתחום.

 

המכללות שבהן תלמדו יוכלו לסייע לכם למצוא עבודה – בעזרת הקשרים שלהן עם ייבואני הרכב, מוסכים רשמיים וחברות נוספות הזקוקות לבוגרי קורסים מסוג זה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה