שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

עולם שלם של משאיות מרצדס


אבי ביטון
 
 

משאיות הן עולם שלם מלא בפרטים טכניים, מאפיינים ותכונות. ישנן משאיות רבות המיועדות לכל מיני משימות ותפקידים וכמו כפפה ליד – כך צריך להתאים משימות למשאיות שמתאימות לבצע אותן. כל משימת נסיעה היא אחרת ולא כל משאית תתאים לכל סוג של נסיעה. חברת מרצדס נחשבת ליצרנית מובילה של כלי רכב מכל הסוגים – כלי רכב לשימוש פריטי, כלי רכב המיועדים להיסעים והסעות של אנשים וכלי רכב מסחריים כמו משאיות ורכבי משא. החברה מציעה מבחר עצום של דגמים המתאימים לכל נסיעה.

לקוחות פרטיים כלל אינם מכירים את העולם הענק של משאיות מרצדס, כמו למשל משאיות מרצדס ספרינטר אשר יש להן ביקוש רב והן נמצאות בשימוש יומיומי ושגרתי אצל חברות רבות. בנוסף להן ישנן משאיות מרצדס אקטרוס, שנחשבות למשאיות מובילות לצורך הובלת משאות כבדים וגדולים ואם יש צורך בשימוש מטעני ענק כמו מכולות, מה שמקובל מאד במדינות אירופה – ניתן לעשות שימוש באחד מדגמי משאיות מרצדס אקסור, המיועדות לשימוש במטענים השוקלים עד 18 טון – משקל עצום לכל הדעות.

כל משאית והמשימה שלה

כאשר מדובר בשילוח מטענים או חבילות, אין ספק שהשימוש התדיר בדגמי משאיות מרצדס ספרינטר הוא הנכון והמתאים ביותר. המשאיות בעלות שטח אחסון רב עבור פריטים או חבילות קטנים, ניתן לנסוע איתן בערים וביישובים בעלי רחובות קטנים וצפופים. זו הסיבה שרואים אותן כמעט בכל פינה. לעומתן, אחיותיהן – דגמי סדרת משאיות מרצדס אקטרוס מיועדות למגוון רחב של שימושים מסחריים ותעשייתיים וניתן באמצעותן לשפר ולזרז תהליכים באתרי בנייה ומפעלים שונים. סדרת משאיות זו זכתה בשנת 2012 בפרסים יוקרתיים והחשבים מתחום הרכב וענף המשאיות.

סדרה נוספת היא משאיות מרצדס אקסור, המסוגלות לשאת משקל של עד 18 טון. בעיצוב המרכב, השלדה והאבזור לא חסכו בפרטים והאפשרות לשאת משא כה כבד לא באה על חשבון הנוחות של הנהג ומי שנוכח עימו בתא הנוסעים בעת הנסיעה. בשינוע מטענים גדולים לעיתים יש צורך בנסיעות ארוכות של מרחק רב האורכות שעות רבות. חשוב מאד לתת את הדעת בעיצוב המשאית גם על נוחיותו של הנהג ושל מי שמתלווה אליו.

עוד על משאיות מרצדס ספרינטר

כאשר אין צורך בשינוע מטענים גדולים אין ספק שדמי הספרינטר הם התשובה המתאימה ביותר לצרכים של משאות קטנים ובינוניים, כפי שמסכימים לקוחות רבים וחברות רבות העושים שימוש שגרתי בשלל המשאיות מסדרה מוצלחת זו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה