שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

עונת הקיץ, הקלנועית ואתם


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

כשאתם חושבים על איכות חיים, על מה אתם בעיקר חושבים? לבטח על עצמאות לעשות כל שבא לכם, ניידות ללא כל עזרה חיצונית ואפשרות לנהל את זמנכם על פי האילוצים שלכם בלבד. כיום המון אנשים עושים שימוש בקלנועית שמעניקה את האפשרות להיות עצמאיים, גם כשיש מוגבלויות שונות.

 

הקלנועיות משרתות אתכם כ-365 ימים בשנה, כאשר בעונת הקיץ נדמה כי רבים זקוקים לה ומעוניינים בה יותר מאשר בתקופות אחרות. קלנועית מתקפלת עם שלט בעונת הקיץ? הנה היא לפניכם:

 

אתם לא צריכים להיות תלויים באיש:

 

אז מצד אחד ישנם אלו שיש ברשותם קלנועית מתקפלת עם שלט, וישנם אלו המתניידים בתחבורה הציבורית. גם האנשים בעלי המוגבלויות השונות שאן ברשותם קלנועית, צריכים להגיע לסידורים שונים שאותם הם עושים בתחבורה הציבורית. המתנה לתחבורה הציבורית בעונת הקיץ היא המתנה תחת כיפת השמיים אל מול קרני השמש, מה שמאד לא בריא וגם מביא לתשישות. כשיש ברשותכם קלנועית, אתם לא צריכים להיות תלויים באיש!

 

נהנים מקרן שמש מלטפת ביום חמים:

 

עונת הקיץ היא עונה שבה רוצים לבלות כמה שפחות בבית וכמה שיותר לקבל ויטמינים ואנרגיה חיונית מהשמש. בפועל, עבור לא מעטים בגיל השלישי, היציאה מהבית מבוססת על לוגיסטיקה שלמה הכוללת תיאום עם הילדים והנכדים שילוו אותם, בזבוז כסף רב על מוניות המניידות ממקום למקום ובעיקר חוסר ספונטניות. עם הקלנועית, אתם אדונים לעצמכם ויכולים ליהנות משהות תחת כיפת השמיים בזמנים המתאימים אך ורק לכם! נסיעה טובה וקיץ נעים!

 

מתקינים גגון קיץ המתאים לקלנועית:

 

כשאתם רוכשים קלנועית מתקפלת אתם מקבלים אותה עם גגון שמאפשר לכם להתנייד איתה בקלות, גם בימים בהם השמש נוכחת מאד. יחד עם זאת, תוכלו לפני עונת הקיץ להתקין גגון קיץ ייעודי וייחודי שיבטיח נסיעה בטוחה יותר ונעימה יותר. כל עונה מגלמת בתוכה את האתגרים שלה: עונת החורף מצריכה מכם להתקין את סוכך הגשם על מנת שלא להגיע במגע ישיר עם מי הגשם, ואילו עונת הקיץ היא העונה בה תרצו לאורך הנסיעה כמה שפחות קרני שמש אל מול עינייכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה