שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

על מה יש להקפיד ברכישת יונדאי יד שנייה


אמנון
 
 
אם אתם מעוניינים ברכב יונדאי מיד שנייה, תמצאו כאן מספר דגשים חשובים כדי לעשות זאת נכון, וכדי שבסוף התהליך תצאו עם חיוך.

 

למרבה הצער הדגש הראשון הוא זהירות מנוכלים. כיום, אין זה סוד שרכב מסוג יונדאי יד שנייה, לא קונים מכל אחד. חיפוש מהיר בלוחות אתרי האינטרנט, עלול להוביל אתכם אל לא מעט שרלטנים, ואפילו חלילה גורמים פליליים שאין להם כל בעיה לנצל את תמימותם של קונים חסרי רקע בתחום, ולמכור להם חתול בשק. הדבר הנכון לעשות, הוא הרבה שיעורי בית מראש. ללמוד מהם הדגשים שיש לרכב המבוקש, לדעת לאלו טווחי מחיר יש לצפות, להתעניין בדגמים שמציעות סוכנויות המכירה של רכבי יד שנייה באזור. כל אלה יבטיחו שלא משנה ממי תחליטו לקנות את הרכב בסופו של דבר – העיקר שיהיה לכם ידע מספיק על מנת לזהות מתי מדובר בעסקה טובה, ומתי העסקה טובה מידי, כזו שאמורה להדליק לכם נורה אדומה.

 

הדגש השני הוא לא להפריז במידת חשיבותו של מחירון הרכב המפורסם. זה נכון שעד לא מזמן נחשב המחירון לאורים ולתומים בכל הקשור למחירו הריאלי של רכב יונדאי יד שנייה או מיצובישי יד שניה במדינת ישראל. בשנים האחרונות, קמו מתחרים מקבילים לאותו מחירון, ובלא מעט המקרים, יש ביניהם הבדלי מחיר, שאף יכולים להיות משמעותיים. המסקנה מכך ברורה. המחירון, בלי להעליב אף אחד, הינו בגדר המלצה, וכך יש להתייחס אליו.

 

 

הדגש השלישי הוא להגיע אל העסקה עם מלווה, ורצוי מאוד שיהיה בעל רקע בתחום. לכולנו יש אח, חבר, מכר, דוד, או אפילו אבא עם ניסיון שקנה ומכר רכבים, ומכיר את העולם הרכב. גם אם אתם בעצמכם אוהבי רכבים, ומבינים בתחום, זכרו תמיד שטוב יותר שעוד זוג עיניים בודק חוץ משלכם. סיבה נוספת להגיע עם מלווה, היא לכל מקרה שבו או תצטרכו להתפצל. למשל, בזמן שאתם לוקחים את הרכב לבדיקה במכון הרישוי, אחד מכם ישמור על קשר עין עם הרכב, והשני ימשיך לדבר ולתחקר את המוכר.

 

הדגש הרביעי הוא פשוט לא להיחפז. אם ישנה עסקה שבה החפזון הוא מן השטן, זוהי עסקת רכישת רכב יד שנייה, או טרייד אין. הסיבה לכך פשוטה מאוד. יש אינסוף פרטים קטנים כגדולים שחשוב להתעכב עליהם. הם כוללים בין היתר את מצב הרכב, ההיסטוריה  שלו, מצב הרישיונות, זהותם של הבעלים, ועוד. כל אלה צריכים להיבדק בקפדנות יתרה. אם אתם ממהרים, וזמנכם קצוב, חכו ליום אחר. החיפזון כאמור הוא מן השטן. כל פרט קטן הנראה חשוד או מעלה ספק, יש לעצור, לחשוב, ובמידת הצורף להשהות את המשך התהליך כדי להתייעץ ולשקול זאת שוב.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה