שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

עסקאות טרייד אין לרכב – יתרונות


דוד ב.

דוד ב.

 
 
כל אדם שמחליט למכור את הרכב שבבעלותו שואף לקבל בעבור הרכב את המחיר הגבוה ביותר. מחירוני הרכב קובעים מהו מחיר המחירון בעבור כל דגם, בהתאם לשנת היצור והעברות בעלות קודמות. על אף המחירונים המפורטים מעטים המקרים בהם מצליח בעל הרכב לקבל בעבורו את מחיר המחירון. ברוב המקרים יהיה עליו להתפשר על מחיר נמוך יותר, לאחר פגישות עם עשרות קונים פוטנציאליים. בעלי רכבים שמבקשים לחסוך בזמן ולהימנע מהתהליך כולו יוכלו לקבל מחיר הוגן בעבור הרכב באמצעות עסקאות טרייד אין.
 
את עסקת ההחלפה מבצע בעל הרכב אל מול סוכנויות הרכב, כאשר אפשר להחליף את הרכב ברכב חדש או ברכב יד שניה. חשוב לציין כי בעסקאות טרייד אין לא מקבל בעל הרכב את מחיר המחירון, הוא מקבל לרוב מחיר נמוך יותר. האפשרות לחסוך בזמן, ולהשלים את תהליך מכירת הרכב הישן ורכישת החדש בתוך שעה אחת הופכת את עסקאות הטרייד אין לכדאיות. 
 
סוגרים עסקת טרייד אין לרכב
 
הזמן הוא משאב יקר, כל אפשרות לחסוך בזמן ולצמצם את העיסוק בפעולות שגרתיות שגוזלות זמן יקר מבורכת. עסקת טרייד אין פוטרת את בעל הרכב מדאגות למכירת הרכב, מימון בדיקות יקרות לרכב ופרסום מודעות. אלו שבוחרים לרכוש רכב יד שניה יוכלו לקבל את הרכב כבר באותו היום. המכונאים של הסוכנות בודקים את הרכב הקיים, מעריכים את שוויו וקובעים בהתאם את ההפרש שמתבקש הלקוח לשלם. 
 
סוכנויות הרכב מציעות ללקוחות מספר סוגי עסקאות. בכל עסקה מומלץ להעלות את הדברים על הכתב ולבקש התחייבות מפורשת של החברה לכל התנאים שסוכמו בעל פה. הסוכנויות מציעות לרוב תכניות תשלום נוחות, אחריות לתקינות הרכב ושירותי תיקונים מוזלים בעתיד. את השירותים שמציעות סוכנויות הרכב לא ניתן יהיה לקבל במעמד רכישת רכב מאדם פרטי. 
 
החיסרון היחיד בעסקאות הטרייד אין הוא התעריף הנמוך יחסית שמציעות הסוכנויות בעבור הרכב הקיים. במקרים בהם בעל הרכב יוכל להרשות לעצמו להשקיע זמן וכסף בתהליך מכירת הרכב, כדאי יהיה לבחון שוב את תנאי העסקה. במידת הצורך אפשר יהיה לפנות לסוכנות רכב נוספת ולבצע השוואת מחירים בין כמה הצעות.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה