שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

עצות לרכישת רכב


גלעד רימר

תודה לכם 

 
 

 

אז החלטתם שאתה רוצים לקנות רכב ואתם מתלבטים איזה דגם לקנות, אכן יש הרבה דגמים אפשרים והמגוון הוא גדול ומבלבל(לדוגמא: סוזוקיפורדטויוטה) ההתלבטות בין דגמי הרכבים היא קשה.

לכל לקוח יש צרכים שונים, ולכן כל לקוח צריך לבחור מכונית מסוג שונה שתתותאם לצרכיו. לדוגמא, מנהל יזדקק למשהו מנקר עיניים, משפחות זקוקות למכונית בטיחותית שתיקח אותם מאיפה שהם נמצאים לנקדוה שאליה הם צריכים להגיע בבטחה, כשמאחורה ילדים קטנים משתוללים וצועקים. לעומת זאת, אוהבי איכות הסביבה ישימו דגש מיוחד על מכוניות היברדיות. מכוניות היברדיות הן בעצם מכוניות שעושות שימוש במקורות אנרגיה חלופיים על מנת להפחית את כמות המזהמים שהם פולטים החוצה. השימוש במימן מאפשר לרכב להשתמש בפחות דלק רגיל, וככה ליצור גם חסכון בכיס וגם לשמור על איכות הסביבה (כידוע כלי הרכב המשמשים בדלק רגיל פולטים הרבה גזי חממה הפוגעים באטמוספרה). אז הדבר הראשון שצריך לדעת לפני שרוכשים אוטו, הוא בדיוק מה הצורך שלכם.

איך תדעו למה אתם זקוקים? קודם כל חישבו מדוע אתם בכלל זקוקים לרכב. כמה אתם הולכים לנסוע בו? לכמה זמן הוא אמור להחזיק? מה המטרות שהוא הולך לשמש להן? יש הבדל בין משפחה אוהבת טיולי שטח שתצטרך ג'יפ או רכב 4 על 4 לעומת רכב משפחתי שישמש לנסיעות פנים עירוניות בלבד.

אחרי שחישבתם בערך מה הצורך העיקרי שלכם מכלי הרכב שבכוונתכם לרכוש, וזה לא ממש משנה אם זה סוזוקי, פורד, טויוטהאו כל כלי רכב אחר, אתם צריכים להחליט איפה לעשות את הקנייה. כמה עצות איך תחסכו בגדול במחיר שתשלמו על הרכב החדש:

1.      קנו בתקופה חכמה: יבואני הרכב הגדולים בדרך כלל  יוצאים בצורה מתואמת במבצעים במהלך התקופות היותר חלשות של השנה, תאמו מראש את קניית הרכב החדש (לא משנה מאיזה דגם זה יהיה, זה יכול להיות סוזוקי, פורד, טויוטהאו כל כלי רכב אחר)  כך שתרוויחו מהמבצעים הללו.

2.      התמקחו. לרוב לאיש המכירות שמולכם יש מרחב תמרון והוא יכול לתת לכם את הרכב במחיר מעט יותר זול אם תדעו ללחוץ על הנקודות החזקות שלו תצרו מהחנות עם סוזוקי, פורד, טויוטה או מה שלא החלטתם לרכוש במחיר מעט יותר זול ממה שתכננתם לשלם מלכתחילה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה