שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

פנויים להובלות


דנה אקש
 
 

 

פנויים להובלות

מתכננים מעבר דירה? לא יודעים איך תסתדרו עם כל הרכוש הרב שצברתם לאורך השנים? ככה זה, ככל שעובר הזמן אנחנו צוברים יותר ויותר רכוש ומעבר דירה נהיה עול יותר ויותר מעיק. מזל שיש היום כל כך הרבה חברות הובלות פרטיות אשר מספקות את השירות הזה.

תנופת הבניה או פריחה בשוק הנדל"ן (איך שלא תקראו לזה) ייצרה הזדמנויות רבות עבור קבלנים, אדריכלים, סוכני נדל"ן אבל גם עבור חברות הובלות. מי שעדיין לא יודע על איזה פריחה ואישה שגשוג בדיוק אנחנו מדברים אז ככה (בקצרה), הביקוש ליחידות דיור הגיע לשיא בשנים האחרונות בעקבות רכישת אלפי יחידות דיור באץ על ידי יהודים מחו"ל וכן בעקבות עליה בתוחלת החיים בארץ כך שאנשים נכנסו לגל של בהלה לנדל"ן. בכל הארץ ניתן להבחין כיום בפרוייקטים של בניה (בניית ערים, בניית ישובים, הרחבת ישובים וקיבוצים ועוד). לא רק הבניה הפרטית אלא גם הבניה התעשייתית מתרחבת וניתן לראות יותר ויותר אזורי תעשייה מחוץ לעיר (קרית אריה, קרית עתידים ועוד). אז כפי שצויין תחילה, תנופת הבניה מספקת הזדמנויות עסקיות רבות להרבה גורמים במשק ובין גוזרי הקופונים ניתן למצוא חברות הובלות בע"מ.

חברות הובלות - מה זה אומר בדיוק: חברות הובלות הן חברות אשר מציעות לדיירים שירותי הובלות מהבית הישן למעונם החדש (כולל כמובן העברת תכולה של חברות עסקיות). החל מאריזה של חפצים ורהיטים, העמסתם על רכבים מיוחדים של חברות הובלות ועד למיקום כל החפצים בבית החדש או במעון החדש, חברות הובלות פותרות לכם את כל בעיית ההעברה בטווח של כמה שעות. חברות הובלות לרוב עובדות עם חשבוניות למרות שישנן חברות הובלות אשר מוכנות לעבוד תמורת שכר מזומן ללא רישומים.

כדאי לשקול את הנושא הזהלעומק כי כאשר הובלות נעשות ב"שחור" ישנה בעיה של העדר ביטוח כך שהתעריףאמנם משתלם אבל במקרה של תאונה, תקלה,שבירה או אובדן - אין לכם כיסוי. במקרה ומדובר על הובלות עסקיות, לא מומלץ כלל לעבוד ללא רישום מאחר והובלות הן הוצאות מוכרות של העסק ואתם תהיו זכאים להחזרי מס. כאשר מדובר על הובלות פרטיות, כדאי לבדוק את ההפרש ואם אכן משתלם לכם להענות להצעה של הובלות ללא חשבוניות, מומלץ ליצור קשר עם סוכנות ביטוח ולעשות ביטוח סטנדרטי לאותו יום על כל תחולת הבית או רק על חפצים שבירים ו/או על מכשירים אלקטרוניים.

חברות הובלות - כמה זה עולה? כאשר מדובר על הובלות ממש אין מחירון קבוע, כל חברה או כל אדם עצמאי עובדים לפי התעריף שלהם אבל כעקרון יש הרבה גורמים שמשפיעים על המחיר - גובה הדירות (קומה), האם יש מעלית או לא, על כמה ציוד מדובר וכן מה המרחק בקילומטרג' בין מעון אחד לשני. חשוב מאוד ליצור קשר עם כמה חברות הובלות ולקבל כמה שיותרהצעות מחיר בכדי לבחור חברות הובלות זולות אשר זמינות באותו יום בו אתם מתכננים מעבר.

חברות הובלות - איך ניתן לאתר חברות הובלות רציניות? מפה לאוזן, דרך דפי זהב וכמובן באמצעות האינטרנט.

  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה