שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

ציוד למוסכים – ציוד לעובדים וציוד ללקוחות


אפיק פרץ
 
 

 

ציוד למוסכים  כולל גם את חלקי החילוף שמוכר המוסך ללקוחותיו וגם את כלי העבודה בהם משתמשים העובדים בכדי לבצע את הטיפולים הנדרשים. התחרות בשוק גדולה וכתוצאה מכך קיימות חברות רבות המשווקות ציוד למוסכים. חשוב לקנות מחברה אמינה המשווקת מוצרים איכותיים ומעניקה אחריות ושירות אדיב ומהיר בעת הצורך.

 ציוד למוסכים – כמה דברים שכדאי לדעת

אחד הגורמים להצלחתו של כל מוסך הוא אחזקה של ציוד למוסכים תקין ואיכותי. ציוד למוסכים חייב להיות עשוי מחומרי גלם משובחים. על אף שנראה כי עדיף לקנות ציוד למוסכים זול יותר ולחסוך בעלויות, חשוב להשקיע ולא להתפשר על איכות. לדוגמה, כאשר קונים ראשי מנוע חדשים, משאבות הגה, גירים רגילים ואוטומטיים חשוב לקנות מוצרים אמינים שישמשו את הלקוחות למשך זמן רב.

ציוד למוסכים כולל גם כלי מיגון לעובדים. העבודה במוסך עלולה להיות מסוכנת ועל בעל המוסך לדאוג לביטחון עובדיו. כלי מיגון הם פריטים המיועדים להגן על גוף העובד ו/או על מערכת הנשימה.

 ציוד למוסכים – אי אפשר בלי עגלת משטחים

עגלת משטחים היא פריט חשוב עד מאוד בכל ציוד למוסכים. עגלת משטחים מסייעת להעברת מטענים כבדים במוסך ובכל בית עסק. עגלת משטחים מאפשרת לעובדים לנוע בקלות, להניע ציוד למוסכים כבד וחוסכת זמן ואנרגיות רבות של העובדים.

יש סוגים שונים של עגלת משטחים. יש עגלת משטחים ידנית, יש עגלת משטחים  הידראולית ויש גם עגלת משטחים חשמלית ועוד. עגלת משטחים מאופיינת בכוח ההרמה שלה ובמשקל של הציוד שאותו היא מסוגלת להרים ולשנע. כאשר קונים עגלת משטחים המיועדת לשינוע ציוד למוסכים בעל משקל  קל, יש להתאים את סוג העגלה למשקל קל ולהיפך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה