שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

קלנועיות הרכב החשמלי המושלם


רותם וובז

רותם וובז

 
 

כל מי שגר בתל אביב מכיר את בעיית הפקקים ואת מצוקת החנייה הגדולה שיש בעיר, תל אביב היא בין הערים שבהן נראה שימוש נרחב באופניים. הסיבה היא שבעזרת אופניים ניתן להגיע ממקום למקום, אין צורך במקום חניה ואין צורך בדלק.

אופניים חשמליות

עם השנים התחילה מגמת עלייה בביקוש לאופניים חשמליות, הסיבה היא שבאמצעות אופניים חשמליות לא נידרש מאמץ פיזי בנסיעה, וכך ניתן להגיע בקלות ממקום למקום בלי להזיע במיוחד באקלים החם בישראל ובמיוחד בת"א העיר עם אחוזי הלחות הגבוהים ביותר בארץ.

קלנועיות לא למבוגרים בלבד

קלנועיות היו פעם מנת חלקם של קשישים או בעלי מוגבלות פיזית, קלנועית בניגוד לאופניים חשמליות הוא רכב לכל דבר, בטיחותי ויציב. היתרונות של הקנולעית הם שניתן להגיע במהירות ממקום למקום, בבטחה, ללא מאמץ פיזי, ללא צורך ברישיון, עלות האחזקה של רכב זה היא מינימלית, ועלות הרכב גם היא נמוכה מאוד יחסית לרכבים אחרים.

בתל אביב אנו רואים היום שימוש נרחב בקלנועיות יחסית לערים אחרות, מאותם הסיבות של שימוש באופניים, בעיית החנייה והאחזקה של רכב, יוקר המחייה בת"א הוא הכי גבוה בארץ, ולכן תושבי העיר (שברובה מורכב מצעירים) מביא אותם לחפש אלטרנטיבות לחיסכון משמועתי. קלנועית עונה על כל הקריטריונים הקשורים לחיסכון ואיכות חיים.

אימא עם שני ילדים קטנים שצריכה ללכת למכולת או לסופרמרקט הקרוב לביתה צריכה למצוא פתרון יצירתי על מנת לשלב את משא שקיות הקנייה עם שני הילדים הקטנים, קלנועית מבטאת את הפתרון במושלם עבורה, בעזרת קלנועית זוגית היא יכולה לנסוע בקלות למכולת לערוך את הקניות לאחסן אותם על גבי בקלנועית יחד עם שני ילדי הקטנים, וכל זאת ללא מאמץ פיזי.

קלנועיות מחירים

כפי שציינו עלות של קלנועית היא נמוכה משמעותית מכל רכב חשמלי המחירים נעים בין 7000-15000 ₪, תלוי בגודל, מספר מושבים ובאביזרים נוספים המגיעים עם הקלנועית.

קלנועיות גלגל יציב

גלגל יציב הינה חנות המתמחה בקלנועיות מכל הסוגים, קלנועיות יד 2, או חדשות.

תל אביב אינה העיר היחידה בה נעשה שימוש נרחב בקלנועיות אלא כמעט בכל עיר ניתן לראות היום שימוש בקלנועיות ולא רק קשישים ובעלי מוגבלות אלה גם אנשים צעירים ובעלי משפחות משתמשים בכלי הרכב הנ"ל.

לעוד פרטים על קלנועיות גלגל יציב בקרו באתר הבית שלנו http://www.galgalyatziv.co.il


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה