שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

קניית רכב


נתי קאופמן
 
 

מייד לאחר מכירת הרכב אתם בוודאי חושבים על קניית רכב. קניית רכב הינה אחת הרכישות החשובות בחיינו והמתבצעת מספר פעמים לאורך השנים. לפני קניית רכב יש לברר מהם הצרכים ומהו התקציב על מנת למצוא את הרכב האולטימטיבי.

ישנן מספר דרכים לקניית רכב:

קנייה ישירה מהיבואן המתבצעת בכל חנויות המכוניות בארץ ייבוא מכונית מחו"ל קנייה מיד שנייה מאדם פרטי קניית רכב מחברת ליסינג

אין ספק שהחוויה של קניית רכב חדש היא החוויה המרגשת ביותר והבטוחה ביותר. ניתנים אחריות וביטחון, ניתן לפרוס את התשלומים למספר שנים של תשלום חודשי קבוע וליהנות מכל ההטבות שרכב חדש מציע. החיסרון הגדול הוא שמהרגע שיוצאים לכביש ערך הרכב יורד ובהרבה. ישנן מכוניות ספציפיות שלא מאבדות הרבה מהערך שלהן וחשוב לבדוק את הפרט הזה לפני הקנייה.

ייבוא מכונית מחו"ל הוא עניין למקצוענים יותר, שכן ישנן הרבה בירוקרטיה, וסיכונים למיניהן. ניתן לחסוך מאות אלפי שקלים ברכישה מייבוא מכיוון שמחירי המכוניות בחו"ל זולות בהרבה מהארץ, אך לא לשכוח את כל המיסים המתווספים למחיר ולבדוק אם עדיין כל העניין משתלם. לרוב מי שמייבא לעצמו מכונית מחו"ל יכול לאפשר לעצמו את זה כלכלית וגם יש לו חיבה עזה לדבר.

קניית רכב מאדם פרטי יכולה להיות מסוכנת מכיוון שלא יודעים בוודאות את היסטורית הרכב ואת מצבו. קניית הרכב מתבצעת במזומן וללא אפשרות בפריסה לתשלומים. ניתן לקחת את הרכב לבדיקה יסודית לוודא שהרכב לא עבר תאונה ואין פגיעה בשלד או משהו חריג. מומלץ להחתים את בעל הרכב טרם הבדיקה שאין פגם באותו ובכך במקרה שמוצאים תקלה גדולה בעל הרכב מחויב לשלם עבור הבדיקה.

קניית רכב מליסינג הפכה להיות הדבר החם בשוק קניית רכבים בארץ. חברות הליסינג מציעות מגוון רכב של מכוניות חדשות במצב שמור, מעניקים תנאי תשלום נוחים במיוחד, אחריות ועוד. לחברות הליסינג פירוט מלא על היסטוריית הרכב, חברות הליסינג דואגות לרכביהם, שומרות עליהם ומעניקות להם טיפול תקופתי ומקצועי.

לפני קניית רכב יש לוודא שהרכב חסכוני בדלק ומחיר חלקי ההחלפה לא מופקעים, כמו כן לבדוק את הצעות חברות הביטוח ולבדוק האם קניית הרכב משתלמת ואפשרית כלכלית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה